Yüzen Dünyaya Davetlisiniz

Bazı mekânlar şehrin ortasında da olsa size nefes aldırır ve kendinizi bir tatil köyünde hissetmenizi sağlar. Şehirde yaz mevsiminin çehresini değiştiren, Japonca ‘yüzen dünya’ anlamına gelen Ukiyo  da böyle bir yer. Muhteşem İstanbul manzarasına uzanan sonsuzluk havuzu ve Marcel Wanders imzalı sıra dışı tasarımı ile şehir havuzlarında çıtayı yükselten Fairmont Quasar İstanbul’un beşinci katındaki Ukiyo, bu yıl da şehir içinde tatilin vazgeçilmez adresi olacağa benziyor.

Ukiyo, eşsiz Boğaz ve kent manzarası, bu manzaranın sonsuzluğuna vurgu yapan yüzme havuzu ve şehrin dinamiği ile uyumlu tasarımı ile yaza iddialı bir giriş yapıyor. Kapısından girer girmez konuklarını bambaşka bir dünyanın içine çeken Ukiyo’da, güne sonsuzluk havuzunda birkaç kulaçla başlayabilir, havuz bardan leziz atıştırmalıklar ve harika kokteyller alarak gününüze devam edebilirsiniz.

Hafta sonları ise, yüzmeden sonra şezlongunuza servis edilen tepsi brunch’ıyla, şehirde yazın tadına varabilirsiniz. Bu sırada size eşlik edecek lounge müzik de cabası. Siz de şehirde bir tatil için yüzen dünyaya davetlisiniz.