Yılbaşı için Kulaklık ve Hoparlör Hediye Önerileri

Hayatınızı güzelleştiren sevdiklerinizin müzik kalitesini, yeni yılda mükemmeleştirmeye ne dersiniz? Müzik dinleme zevkini mükemmel boyuta taşıyan en teknolojik hediye seçeneklerini mercek altına aldık. 

Sennheiser, KEF, Astell&Kern, AudioEngine, Bluesound, NAD, Oehlbach gibi mükemmel müzik kalitesi sunan markaları bir araya getiren Hifilife’da, yeni yıl heyecanını katlayacak hediye seçenekleri yer alıyor. Kanyon’da yer alan ve hififlife.com üzerinden online satışı da bulunan mağazada, mükemmel ses teknolojisi sunan ürünler bulmak mümkün. 

Mükemmel sesi hediye edin

Müzik dinlemeyi yaşam şekli yapanlar için kristal netliğindeki sesi kulaklara getiren Sennheiser Yeni Momentum Wireless harika bir hediye seçeneği. Tanıtıldığı ilk günden çok beğenilen ve en iyi kulaklıklar listesinde ilk sıralarda yer almayı başaran Yeni Momentum Wireless, aktif gürültü engelleme özelliği ve fark yaratan şık tasarımıyla bir adım daha öne çıkıyor. Dengeli, derin ve stüdyo kalitesinde netliğe sahip ses ile, alanının en iyisi olmayı başaran kulaklık dinlenilen müziği en net şekilde sunuyor.

Sennheiser, Yeni Momentum Wireless, kulaklık, 3.199 TL

Eşsiz kalite minimal tasarımla birleşti

Kabloları ortadan kaldıran, kulak içi tasarımıyla kulaklığa farklı ve bir o kadar da minimal tarz getiren Momentum True Wireless, stüdyo kalitesindeki sesi eşsiz deneyimle sunuyor. Premium True Wireless kategorisinde lider olan ve kablosuz dinleme deneyimini en üst noktaya taşıyan kulaklık, üst düzey bir ses kalitesinin yanında dokunmatik ses, çağrı ve sesli asistan (Siri, Google Assistant) kontrolü sunuyor. Ek olarak kendi zevkinize göre ekolayzır ayarı yapmanıza imkan tanıyan kulaklık mükemmel bir yılbaşı hediye alternatifi.

Sennheiser, Momentum True Wireless, kulak içi kulaklık, 1.999 TL

Evin enerjisi güzelleşsin

Kusursuz bir sesle müzik dinleme keyfini, kablosuz ve şık tasarıma sahip mükemmel ses sunan hoparlörle hediye edebilirsiniz. Audioengine’in müzik dinleme alışkanlığını tutkuya dönüştüren hoparlörlerinden B2, sunduğu temiz ve hacimli ses ile evin tüm odalarına ulaşıyor. Mükemmel ses performansını mini bir sisteme sığdıran Audioengine B2, Bluetooth cihazlarla 30 metreye kadar eşleşebiliyor; üç farklı renk tasarımıyla farklı zevklere hitap ediyor. 

AudioEngine B2 Aktif Bluetooth, Hoparlör

3 farklı renk seçeneği ile, 1.349 TL

Sinema ses farkıyla eve taşınıyor

Çoklu ev sinema sistemleri Ambeo Soundbar ile geride kalıyor. Gelecekteki ev sinemasını tek bir soundbar’da yaşatan Ambeo, sunduğu derin ses kalitesiyle izlenilen filmin etkisini katlayabiliyor.  Tek bir bar üzerinde yer alan 13 High-End sürücü ile 5.1.4 ses deneyimi sunan Ambeo Soundbar, ekolayzır ayarları sayesinde kişiselleşebiliyor. Dolby Atmos, MPEG-H Audio, dtsX desteği de hoparlörde bulunuyor.

Bulunduğu odayı algılayabilme teknolojisine sahip olması da Ambeo’yu farklılaştıran özelliklerinden. Sesi çarpıtacağı duvarları algılayıp kalibrasyon yapabildiği için 3D sesi kusursuzlaştırıp odanın yansıtıcı yüzeylerini belirleyerek en iyi sanallaştırma teknolojisini Fraunhofer ile geliştirildiği için ortamın akustiğini keşfedebiliyor. Evde izlenilen filmin sesleri Ambeo Soundbar ile derinleşiyor, en ince detaylar bile duyulup filmin içindeymiş gibi hissediliyor.

Soundbar, 30Hz’e kadar inen derinlik hissini ilave bir subwoofer gerektirmeden verebiliyor. Ambeo Soundbar sunduğu ekolayzır ayarları ve üç farklı 3D modu ile kendi zevkinize özel üç boyutlu ses deneyiminizi yaratmanızı sağlıyor.

Sennheiser, Ambeo Soundbar, 19.999 TL