Yenilenen Voyage Belek Golf & Spa Bu Yıl Her Zamankinden Daha İddialı

Doğal güzelliği ile misafirlerine eşsiz bir tatil imkanı sunan Voyage Belek Golf & Spa, birbirinden özel yenilikleriyle fark yaratıyor.

2019 yılında yenilenen konsepti ile misafirlerini birbirinden özel hizmetlerle karşılayan tesiste, her anı unutulmaz deneyimlere dönüşecek bir tatil sizi bekliyor!

Alıştığınız Voyage hizmetini yepyeni konseptler ve hizmetlerle almak isterseniz Voyage Belek, bu yaz da sizin oteliniz olacak! 2019’da tüm alanları yenilenen otelin her detayı özenle hazırlanan odalarında, sınırsız konforu ve şıklığı yaşayacaksınız. Özel bir mimari tasarıma sahip olan odaların yeni konsepti tatilinize ayrıcalık katacak.

Tesise erken gelerek odasını, çıkış gününde ise transfer ya da uçak saatini bekleyenler için oluşturulan dinlenme alanı comfort zone, hem tatil öncesinde hem de tatil bitiminde Voyage ayrıcalığını yaşamak isteyenleri bekleyen yeniliklerden bir diğeri…

Voyage Belek Golf & Spa’nın dünyaca ünlü premium markalarla zenginleştirilen içecek konseptine sahip barlarında ve özel menüleri ile a la carte restoranlarında pek çok yenilik sizi bekliyor. 

Restoranlarda ve Yiyecek-İçecek Konseptinde Değişim Dalgası 

Sayısı artırılan konsept barların ve 24 saat boyunca a la carte hizmet vermeye hazırlanan Cuisine 24’ün enfes sunumları lezzet avcılarını fazlasıyla memnun edecek! 2019 yılında yeme-içme konsepti yenilenen tesiste biri 24 saat boyunca hizmet veren 9 a la carte restoran bulunuyor. Hem aileler hem de çiftler için sunduğu ayrıcalıklı olanaklar ile dikkat çeken tesiste, açık büfe hizmet veren restoranların biri ise yalnızca 16 yaş üzeri misafirleri ağırlıyor.

Tesisin Meksika restoranında Kuzey Amerika rüzgarları arasında en özel lezzetleri deneyebilir, Rum ezgileri arasında eğlenceyi lezzetle buluşturan tavernada unutulmaz bir gece geçirebilirsiniz.

Yöresel lezzetlerden vazgeçemeyenler için de bir seçenek var elbette! Türk a la carte restoranında deneyeceğiniz kebaplar, mezeler ve Osmanlı tatlıları ile tatilinize uzun süre aklınızdan çıkmayacak bir deneyim katabilirsiniz. İtalyan restoranı ise pizza ve tiramisunun ana vatanında hissetmek isteyenler için biçilmiş kaftan! Steak House’un da bulunduğu tesiste, tüm malzemeler uzman şefler tarafından özenle seçiliyor.  

Otele giriş yaptığınız anda başlayan ikramlar tatilin son anına kadar devam ediyor. Pastanesi ve 16 konsept barı ile tesisin farklı alanlarında snack köşeleri de bulunuyor. Dünya mutfağını zengin açık büfe sunumlarıyla buluşturan ana restoran, minik misafirler için de zengin bir seçki sunuyor. Çocuk büfesinde ise yok yok! Makarnadan köfteye, eğlenceli sebze sunumlarından taze meyvelere kadar her detay çocuklar için özenle düşünülüyor.