Yeni Yıla Klasik Şıklık: IWC Portofino Automatic Moon Phase

Yeniden yorumlanan IWC Portofino ailesininin tartışmasız en heyecan verici modellerinden biri olan Portofino Automatic Moon Phase, yılbaşında zamansız ve unutulmaz bir hediye arayanlar için eşsiz bir alternatif.

40mm çapındaki kasada ilk kez ay evresi komplikasyonuna yer veren Portofino Automatic Moon Phase sade şıklığıyla göz kamaştıran bir tasarıma sahip.

IWC Schaffhausen Kreatif Direktörü Christian  Knoop “1984’ten beri Portofino serisi en başarılı saat ailelerinden biri olarak kendini kanıtlamaya devam ediyor. Hem kadınlar hem de erkekler minimalist yuvarlak kasası, kadranındaki Roma rakamları ve sade ibreleriyle karakterini ortaya koyan bu saatin çekiciliğine kapılıyor” diye açıklıyor.

Serinin öne çıkan modellerinden olan Portofino Automatic Moon Phase , iki paslanmaz çelik versiyonla saat severlerin karşısına çıkıyor. Portofino Automatic Moon Phase ( Ref IW459401) gümüş kaplama kadran ve Santoni imzalı kahverengi timsah derisi kayışla takılırken ,  Portofino Automatic Moon Phase ( Ref IW459402) mavi kadranı ve Santoni siyah timsah derisi kayışla göz dolduruyor.