Yeni Orient Sports Multi-Dial Field Watch

Orient, Sports ET0N Field Watch modelinin ikinci jenerasyonunu sunar! Yeni model, geliştirilmiş tasarımı, yeni kayış seçenekleri ve markanın tescilli otomatik kalibresi F6 ile ET0N ailesini geleceğe taşıyacak.

RA-AK0402E                    

Yeni Sports ET0N Field Watch, 40 saatlik güç rezervi sağlayan manüel kurma opsiyonuyla geliyor. Bu yeni kurma mekanizması, 24 saati gösteren kadranın saat tasarımında yeniden konumlandırılması ve boyutunun yeniden tasarlanmasına olanak sağlamış, hatta kadrana bir de hafta ve gün ibaresi eklenebilmiş.

Modelde yapılan diğer değişiklikler arasında basitleştirilmiş döner bezel, yeri değiştirilen kurma pini ve mekanizmayı gösteren transparan bir arka plaka bulunuyor. Sonuç; daha temiz ve çağdaş görünümlü, hem ofiste hem de açık havada rahatlıkla kullanılabilen bir saat.

RA-AK0403N

Orient Sports ET0N Field Watch, fosforlu akrep-yelkovanı, kırmızı uçlu saniye kolu, mat finisajı ve 100 metreye kadar sugeçirmezlik özelliğiyle açık hava sporları veya yürüyüşlerinde kullanmak için çok uygun bir saat. Yeni modele, deri ve paslanmaz çelik opsiyonlarına ek, siya ve yeşil seçeneklere sahip naylon kayışlar da eklenmiş.

Her biri 42.2 mm’lik paslanmaz çelik kasaya sahip beş farklı renkte satışa sunulan Sports ET0N Field Watch, her tarza ve kombine uyum sağlıyor. Mavi veya yeşil kadranlı paslanmaz çelik kasa ve bilezikli; yeşil naylon kayışlı, paslanmaz çelik kasalı ve grafit kadranlı; siyah naylon kayışlı, paslanmaz çelik kasalı ve siyah kadranlı; kahverengi deri kayışlı ve paslanmaz çelik kasalı modellerden biri mutlaka size hitap edecektir.

RA-AK0405Y

Orient, baştan sona kendi atölyelerinde üretilen otomatik mekanizmaları ve geleneksel Japon saat yapım sanatını korumaya olan tutkuları sebebiyle, çağdaş ve bağımsız kalmayı başaran bir marka. Geleneksel bakış açısının korunması, her Orient saatin, kullanıcısının uzun soluklu eşlikçilerinden biri olmasına olanak sağlıyor.

Orient Sports koleksiyonunda çoksatar Orient Sports Diver Style serisi ve çoğu zaman hayranları tarafından Big Mako olarak adlandırılan ve 2019 yazında satışa çıkan Orient Sports Diver Style serisi yer alıyor.