Yaz Sezonu 12 Haziran’da Hillside ile Başlıyor

Hillside, özel konseptlerle hazırladığı dopdolu eğlence programından, zengin “edutainment” workshoplarına kadar, misafirlerinin Hillside tatil keyfini eksiksiz ve güvenle yaşayacakları bir yaz sezonu için hazır.

Ailelere ve küçük gruplara özel tekne turları, 5 bin yıllık tarihiyle yediden yetmişe tüm gezginlerin ilgisini çeken Kayaköy’e kişiye özel geziler, evde kalınan dönem sonrası zinde bir başlangıç için uzman diyetisyen Hümeyra Yazman ile özel olarak tasarlanmış “Fresh Start” isimli wellness ve detox programları ve hazırladığı yeni eğlence konseptleri ile Hillside Beach Club misafirlerine her zaman olduğu gibi keyifli bir yaz tatili sunacak.

Kendine özel bir koyda, büyük oranda açık alanlardan oluşan Hillside Beach Club’da yeniden düzenlenen ana plaj dışında üç farklı seçenek bulunuyor. Sessiz ve sakin bir plajda güneşin tadını çıkartmak, çam kokuları arasında doğanın keyfine varmak isteyen yetişkinlere özel Silent Beach, ağaçlar arasında doğa yürüyüşü yaparak ya da özel teknesi ile ulaşılabilen Serenity Beach ve su sporlarına ilgi duyup, etkinlikleri kaçırmak istemeyenlere aradıkları her şeyi sunan Pasha Beach misafirlere birbirinden farklı deneyimler sağlıyor.

Heyecanla beklenen açılış döneminde zengin bir eğlence programı ile hazırlanan Hillside, etkileyici sesi ile caz parçalarından bir repertuvara sahip Deniz Özdoğru, sevilen hitleri kendi yorumu ile tekrar seslendiren Müjde Kızılkan, Jabbar ve Deniz Sipahi gibi isimleri ağırlayacak. Dj Can Hatipoğlu da 90’s Pasha” konseptiyle 19 Haziran ve 27 Haziran’da Hillside’da olacak.

Deniz üzerinde açık hava sineması etkinliklerine devam edecek olan Hillside, bu yaz sessiz koy konsepti ile hizmet veren Silent Beach’de de sinema gösterimleri gerçekleştirecek. Hazine avından, kutu oyunlarına, survivor gibi parkur aktivitelerinden açık hava sinema gösterimlerine kadar birçok yeni aktivite farklı yaş grubundan çocukları bekliyor.

Hillside, ayrıca bulunduğu şehirden özledikleri tatile özel araç ile seyahat ederek gelmeyi isteyen misafirleri için, koltukları tam yatabilen konforlu transfer hizmetini de sağlıyor. Hillside Beach Club, mobil uygulaması sayesinde birçok hizmete tek bir dokunuşla ulaşma imkanı sağlıyor. Check-in, check-out işlemleri, kulüp içinde gerçekleşecek tüm ödemeler, anlık takip edilebilen aktivitelere rezervasyon, günlük gazete ve dergilere ücretsiz erişim güncellenen uygulama üzerinden sağlanabiliyor.

12 Haziran Cuma itibarıyla dopdolu bir eğlence programı ile Hillside’da yaz sezonu başlıyor.