Yapay Zekâ Cebinizde

Huawei’nin yeni modelleri P20 ve P20 PRO, sahip oldukları teknik özellikleriyle fotoğraftan fazlasını vaat ediyor. Örneğin; Huawei P20 Pro, dünyanın ilk üçlü Leica kamerasını kullanıcılara sunuyor. Her iki telefon da yapay zekânın en gelişmiş teknolojisine sahip. Huawei P20 serisi ise amatörlerin bile profesyonel kalitede fotoğraf çekmesini sağlıyor.

Huawei P20 serisi 6 eksenli stabilizasyonu destekliyor ve 960fps’de yavaş çekim ile daha net ve detaylı metraj oluşturuyor. Standart olan 240 fps’nin 4 katı fazlası olan bu değer sayesinde çıplak bakışla yakalanamayan detaylar kolayca göze belirgin hale geliyor. Ultra Şipşak moduyla, ses tuşuna iki kez basıldığında ekran dışında bile olan görüntüyü 0,3 saniye gibi az bir sürede yakalayabiliyor.

Huawei P20 ve Huawei P20 Pro 24MP’lik ön kamerası ve yapay zekâ ile geliştirilmiş 3D portre ışıklandırmasıyla güzel portreler, sağlıklı cilt tonu ayarlaması, ortaya hassasça çıkarılan yüz detayları ve gerçekçi 3D eklentileriyle kullanıcılara farklı bir öz çekim deneyimi sunuyor.

Porsche Design işbirliği ile tasarlanan Porsche Design Huawei Mate RS ise, gelecek teknolojiye öncülük ediyor. Cihaz, üç lensli Leica kamerası sayesinde akıllı telefon endüstrisindeki en yüksek piksel sayımına sahip olarak üretilmiş.

Ayrıca, inovatif ekran parmak izi tarayıcısı ile kullanıcıların parmaklarını ekran üzerinde gezdirerek hızlıca açmasını sağlıyor. Arkada bulunan parmak izi sensörünü kullanarak hızlıca cihaza erişim sağlandığını da belirtelim.