Yalıkavak Marina’da Dünyaca Ünlü Yepyeni Bir Lezzet Deneyimi

“Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödüllü Yalıkavak Marina 2020 sezonunda da dünyanın en iyi restoranlarının ve prestijli lüks markaların adresi olmaya devam ediyor.

Dünyaca ünlü Arkadiy Novikov tarafından kurulan Novikov Grubu’nun köklerini temel alarak sezona hazırlanan Novikov Bodrum restoranı gastronomik deneyimler yaşamak isteyenleri lezzetli, taze ve sağlıklı yiyecekler ile buluşturacak.  

Miami, Moskova, Londra, İbiza, Sardinya Adası, Doha gibi dünyanın en önemli lokasyonlarında bulunan “Novikov” restoranı, Türkiye’de ilk kez Yalıkavak Marina’da açılıyor.

Dünyaca ünlü Novikov Restoranları’nın ortak özelliği, dünyanın her yerinden gelen taze balık ve kabuklu deniz ürünlerinin sergilendiği dolaptan seçeceğiniz ürünün, restoranın açık mutfağında istediğiniz şekilde pişirilmesi… Novikov Restoranları’nın Executive Chef’i Clifton Ian Muil, Novikov Bodrum açılışına özel bu yaz Bodrumlu misafirleri ile birlikte olacak.

60’tan fazla yerel personele istihdam imkanı sağlayan Novikov Bodrum, uluslararası bir mutfak, yaratıcı şekilde her gün gelişen Uzak Doğu deniz ürünleri, Novikov bahçesinden taze sebzeler ve markanın imza yemekleri ile Pan Asya mutfağını misafirlerine deneyimletmeyi planlıyor. Günlük olarak şekillenecek menü ile balık ve deniz ürünleri taze olarak servis edilecek. 

Türkiye’nin lüks yaşam ve yat turizminin marka elçisi olan Yalıkavak Marina’nın tam kalbinde, Novikov Bodrum bu yaz gerekli tüm dezenfeksiyon ve önlemlerini alarak müşterilerine güvenli ve sağlıklı bir servis sunacak. Novikov Bodrum restoranı ile bu yaz sağlığına dikkat eden, bir lezzet serüveni yaşamak isteyen ve nefis tatlar ile yaz günlerinin keyfini doya doya çıkartmak isteyen tüm misafirleri ile tanışmayı bekliyor. 

Novikov Bodrum’da rezervasyon yapmak için +90 552 721 70 74 nolu telefondan restorana ulaşabilir ya da +90 535 660 1515 nolu telefondan The Marina Concierge ile irtibata geçerek size özel hizmet alabilirsiniz.