Victorinox Swiss Army’den Su Altı Saati

 

İsviçre saat endüstrisinin sınırlarını zorlayan Victorinox Swiss Army, I.N.O.X. Profesyonel Dalgıç modeliyle su altı sporları meraklılarına hitap ediyor. Zorlu 130 dayanıklılık testinden başarıyla geçen tek İsviçre saati özelliği kazanan I.N.O.X. Profesyonel Dalgıç, modern tasarıma sahip.

Hafif ve güçlü bir madde olan titanyumdan üretilen Victorinox Swiss Army I.N.O.X. su altı sporcuları için yeniden tasarlandı. ISO 6425 sertifikasıyla dalış saatleri kategorisinde yer alan Victorinox Swiss Army I.N.O.X. Profesyonel Dalgıç, sportif duruşu ve paracord –paraşüt ipi- ipinden olan kayışıyla kategorisindeki diğer saatlerden farklılaşıyor.

421 prototip ve 130 test ile dört yıllık çalışmanın meyvesi olan saat, güçlendirilmiş kasasıyla 200 metre su basıncına karşı dayanıklılık kazanıyor. Hafif titanyum kasasını tamamlayan paracord kayışı saati benzerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri. Çözülebilen kayışı ile iki metre uzunluğa ulaşan kayış 250 kilograma kadar dayanıklılık gösteriyor. Saatin cam bölümü, dalış sırasında net görüş sağlanması adına yansıma yapmayan safir kristal camdan üretiliyor.