Üçüncü Kez En İyi Şehir Oteli

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, dünyada ‘Turizm Oscarları’ olarak kabul edilen Dünya Seyahat Ödülleri’nde (World Travel Awards: WTA) ‘Türkiye’nin En İyi İş Oteli’ seçildi. Otel, bu ödülü beş yıl içinde üçüncü kez almış oldu.

Haziran sonunda Yunanistan’ın başkenti Atina’da Yunanistan’ın en görkemli anıtlarından olan Zappeion Megaron Hall’da düzenlenen törende turizm profesyonellerinin ve otel misafirlerinin oylamalarıyla ödüle layık görülen Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in ödülünü Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Genel Müdürü Mustafa Alparslan aldı.

Genel Müdür Mustafa Alparslan “Beş yıl içinde üç defa bu ödüle layık görüldük. Tüm ekibimin sevgisini ve aidiyetini  benliğimde hissederek onlar adına bu ödülü almanın inanılmaz gururunu ve mutluluğunu yaşadım. Öncelikle otelimizi her alanda sayısız ödüllere ve başarılara ulaştıran muhteşem ekibime tüm samimiyetimle teşekkür ediyorum, beni hiç yanıltmadınız. Bunun yanında her zaman desteğini benden ve ekibimden esirgemeyen, oylamaya katılan Wyndham Kalamış dostlarına yürekten teşekkürler ve sevgiler sunuyorum” dedi.

Hizmet farkı ve iş ortaklarına sunduğu ayrıcalıklarla öne çıkan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’in ödül aldığı World Travel Awards 2018’de Türkiye toplamda 11 farklı ödülün sahibi oldu.