Tumi Tarzı İskandinav Ruhuyla Buluşuyor

 

Seyahatlerde ve şehir hayatında stil sahibi valizlerin, seyahat aksesuarlarının, omuz çantaları, sırt çantaları, iş çantaları ve deri aksesuarlarının yaratıcısı Tumi, yeni Sonbahar/Kış 2018-19 koleksiyonunda İskandinav ruhundan ilham alıyor. Yeni sezonda bohem Kuzeyli tarzını, mühendislik ve el işçiliğiyle birleştiren Tumi, çarpıcı tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

 

 

Tumi’nin yeni valiz tasarımları, genişleyebilen yapıları, çok bölmeli gözleri ve tutuş özellikleriyle, farklı ihtiyaçlara fonksiyonel çözümler sunuyor. İskandinav stilinin kalbinde yer alan minimal dokuların ve renklerin öne çıktığı yeni sezon valizleri ilgi çekiyor. Tumi’nin vazgeçilmez modeli olarak her sezon kendini gösteren Voyageur, yeni Sonbahar/Kış 2018-19 koleksiyonundaki photo floral desenli tasarımıyla yepyeni bir görünüme kavuşuyor. Latitude ise roz altın tonlarıyla vurgulanan uçuk pembe renkteki yeni görünümüyle oldukça güçlü ve feminen bir stil sergiliyor.

 

 

Şehir ve ofis şıklığının vazgeçilmez aksesuarlarına, çantalarına hayat veren Tumi, yeni sezon kadın ve erkek koleksiyonunda da oldukça iddialı… Kadın koleksiyonunda sofistike ve feminen unsurları, fonksiyonellik ve dinamik tasarım anlayışıyla buluşturan Tumi, metropol kadınlarına çok yönlü parçalar sunuyor. İskandinav tarzının vazgeçilmezleri olan minimalizm, sadelik ve fonksiyonelliğin ön planda olduğu Tumi’nin yeni sezon kadın koleksiyonunda Stanton ve Voyageur gibi modeller öne çıkıyor. İlk defa bu koleksiyonda kendini gösteren Mariella ve Georgica da tüm cazibeleriyle göz kamaştırıyor.

 

 

Tumi’nin yeni sezon erkek koleksiyonu da kadın koleksiyonu kadar iddialı ve çarpıcı… Tumi’nin DNA’sıyla bütünleşen ve oldukça trend stiller sunan yeni sezon erkek koleksiyonu yumuşak ve pürüzsüz dokularıyla ilgi çekiyor. Mevsimin zorlu şartlarına dayanıklı materyal kullanımı da erkek koleksiyonundaki tasarımların etkisini güçlendiriyor. İskandinav minimalizminin oldukça modern görünümlere yön verdiği yeni sezon erkek koleksiyonunun öne çıkanları arasında Alpha Bravo, Ashton, Harrison gibi modeller yer alıyor.

 

 

Tumi’nin yeni Sonbahar/Kış 2018-19 koleksiyonunda, koyu renkli nötr alt tonlara sahip grafiklerin derin kombinasyonu yer alırken, beyaz alt tonlar, yeşil, kırmızı, siyah gibi İskandinav ruhunu yansıtan, doğanın uyanışını resmeden efektler kendini gösteriyor. Güçlü desenlere de yer veren Tumi’nin yeni sezon tasarımları, her ihtiyaca yönelik fonksiyonel çözümler sunuyor.

 

 

DNA’sını, üstün performans gücü, maksimum fonksiyonellik, üst düzey konfor ve özgün tasarım anlayışı üzerine kuran Tumi, ilhamını İskandinav tarzından alan yeni Sonbahar/Kış 2018-19 koleksiyonu ile bu sezonun en unutulmaz seyahatlerine ve metropol stillerine hayat veriyor.