Tuğberk Selçuk’un Kişisel Sergisi The Bodrum EDITION’da Açıldı

Ian Schrager ve Marriott International iş birliği ile açılan The Bodrum EDITION, 7 Ağustos itibariyle Tuğberk Selçuk’un “1 İÇİNDE 3” adlı kişisel sergisine ev sahipliği yapıyor.

Sanatçının son kavramsal serisi olan kurşun geçirmez camdan ürettiği; gerçeklik, zihin ve algı gibi konuları sorgulatan, transparanlık kavramı üzerinden gerçek bir dünya arayışına iten heykelleri, keyifli bir açılış ile sanatseverlerle buluştu.

Asgard Cam Teknolojileri’nin katkılarıyla gerçekleşen serginin katılımcılar arasında Berrin Ak, Buket Dizer, Begüm Khan, ve Deniz Marşan gibi isimlerin yer aldığı açılışta misafirler, The Bodrum EDITION’ın imza restoranı BRAVA’daydı.

GLOBART kreatif danışmanlığında hazırlanan sergi, The Bodrum EDITION’ın imza restoranı BRAVA’da yer alırken otelin farklı yerlerinde de sanatçının heykelleri sürpriz bir şekilde misafirlerin karşısına çıkıyor.  Açık hava konseptiyle ve Perulu şef Diego Muñoz imzasıyla sadece yerel üreticilerin taze ürünlerini kullanarak çevrenin çeşitliliğini kutlayan BRAVA’daki Tuğberk Selçuk sergisi, 28 Ağustos tarihine kadar ziyaretçilerini bekliyor.

Tuğberk Selçuk Hakkında

1986’da İstanbul’da doğdu. Yeditepe Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü’nde başladığı eğitimine Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü’nde sürdürdü. 2012 yılından beri beş kişisel sergi; bir kısmı Londra, Seul, Milano ve Basel’de olmak üzere; birçok karma sergide yer aldı. Çalışmalarını İstanbul’da sürdürüyor.