Tommy Hilfiger, Tokyo Icons ile Boyut Değiştirdi

 

Tommy Hilfiger, geleneksel defile formatına yenilikçi bir yorum getiren Tokyo Icons etkinliğinde, holografik su projeksiyonu ile farklı bir deneyime imza attı.

Tommy Hilfiger’ın bugünün liderlerinin, yani iyimser enerjileri ve motivasyonları ile değişimi tetiklemek için başkalarına ilham veren kişilerin yarının ikonları olduğu inancının kutlaması niteliğindeki Sonbahar 2018 küresel kampanyası kapsamında düzenlenen Tokyo Icons, Tokyo Prince Hotel’in açık havuz başında katılımcıları ağırladı.

 

 

Üç kat yüksekliğinde bir holografik su projeksiyonu; Nandy Nicodeme, Anniek Verfaille, Simon Martyn, Simon Bornhall ve Marga Esquivel gibi modeller Sonbahar 2018 koleksiyonundan parçalarla podyumda yürürken, onlara eşlik ediyordu. Defilenin fonundaysa, ünlü moda fotoğrafçısı Leslie Kee’nin çektiği ve “The Icons of Tomorrow Are the Leaders of Today” grafikleriyle çerçevelenen konuk fotoğraflarından oluşan bir dijital enstalasyon göze çarpıyordu. Etkinlik boyunca katılımcılar, TommyXYou lazer özelleştirme istasyonunda denim tote çantaları kişiselleştirme şansı da elde ettiler.

 

 

Bu yenilikçi format, ikonik Amerikalı tasarımcı Tommy Hilfiger ile İngiliz yarış pilotu ve Tommy Hilfiger erkek giyimi küresel marka elçisi Lewis Hamilton’un birlikte tasarladığı Sonbahar 2018 TommyXLewis ortak koleksiyonunun global lansmanı için de moda severleri oldukça heyecanlandırdı.

 

Hailey Baldwin, Winnie Harlow ve Lewis Hamilton

 

Sanal podyumda üniseks stillerle sunulan TommyXLewis erkek giyim koleksiyonu, markanın spor giyim köklerini benimserken, ikonik Amerikan stillerini yeniden ele alıyor. Koleksiyon, cesur renkler, sportif etkiler, klasik parçalar ve çok yönlü şekillerle markanın özgüvenli ve modern hayranlarına hitap ediyor. Lewis, her tasarıma kattığı kişisel dokunuşlar için kendi dövmelerinden, lüks sokak stili gardırobundan ve uğurlu sayısı 44’ten ilham alıyor.

 

 

Tommy Hilfiger kadın giyim küresel marka elçileri; model Hailey Baldwin, model ve aktivist Winnie Harlow ve oyuncu Maggie Jiang’ın rol aldığı global bir kampanyayla tanıtılan Tommy Icons kapsül koleksiyonu da etkinlikte sergilendi. Ayrıca, markanın ürün yelpazesinin zirvesi olan Hilfiger Collection kadın koleksiyonundan derlenen bir seçki de etkinlik sırasında sunuldu. İlk kez 1985 yılında lanse edilen, bir aslan ve kılıç ile çevresinde defne yapraklarından oluşan ikonik Tommy arması lüks altın işlemeli, modern, abartılı, oversize bir imza olarak yer aldı.