Titanic Deluxe Golf Belek’te Tatil Devam Ediyor

Titanic Deluxe Golf Belek, yazın bitmesini hiç istemeyenlere doğanın tüm renkleri ve olanaklarıyla iç içe ayrıcalıklı bir tatil imkânı sunuyor. Ilık Akdeniz esintileri eşliğinde hava sıcaklığının tam kıvamında olduğu Ekim ayı, hem deniz keyfi hem de doğal güzelliklerini keşfetmek için Antalya’da tatilin tam zamanı…

Doğa ile uyumlu mimarisi, 27 delikli golf sahası seçkin dekorasyonu, birbirinden şık eşsiz manzaralı odaları, hem stil sahibi hem samimi bir atmosfere sahip Titanic Deluxe Golf Belek’te her şey misafirlerin konforu için en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmış. Konfor, lezzet ve eğlencenin bir arada sunulduğu Titanic Deluxe Golf Belek hem sevdikleri ile tatil yapmak isteyen misafirleri, aileleri, hem de profesyonel iş dünyasını iş toplantıları için ağırlıyor.

Golf tutkunlarına eşsiz bir deneyim

Toros Dağları’nın görkemine nazır, Beşgöz Nehri’nin romantik kıvrımları ile Akdeniz arasındaki konumuyla golf tutkunlarına çok özel bir oyun sahası sunan Titanic Deluxe Golf Belek Club, her delik de farklı bir manzaraya hakim eşsiz konumu ile  eşi olmayan bir keyif ve golf deneyimi yaşatıyor.

Profesyoneller için keyifli bir deneyim, amatörler için mükemmel bir eğitim olanağı sağlayan Club, ekim ayının güzelliği ile tam zamanı diyerek golf tutkunlarını Antalya’ya davet ediyor.

Yeşil Yıldız Ödüllü eşsiz bir doğa

Titanic Deluxe Golf Belek 12 ay boyunca izlenebilen ve bölgenin sembolü olan peçeli baykuş Tyto Alba dahil, 109 farklı kuş çeşidinin yaşadığı bir kuş cennetidir.

26 tür ve 2000 adet yapraklı ve çeşitli meyve veren ağaçları, nadide kum zambağı dahil 9 türde toplam 5500 adet endemik bitki çeşitleri ile Akdeniz Bitki örtüsünün bütün güzellikleri barındıran özelliği ile Turizm Bakanlığı tarafından Yeşil Yıldız ödülü almaya hak kazanmıştır.