Tiffany & Co.’dan Covid-19 için Finansman Desteği

Tiffany & Co., Tiffany Infinite Strength kampanyasının lansmanını yaparak markanın COVID-19 kurtarma çabalarına olan bağlılığını artırdığını duyurdu.

Tiffany mağazalarının küresel olarak yeniden açılmasıyla birlikte 1 Temmuz – 31 Ağustos arası dünya çapında Tiffany Infinity koleksiyonunun satışlarından elde edilen kârın %100’ü CARE’a bağışlanacak. Toplanan fonlar afet müdahale, temiz su temini,  tarımsal gelişme ve eğitim projeleri gibi çok çeşitli konularda dünyadaki yoksul kadın ve çocuklara yardım için faaliyet gösteren CARE’in misyonunu destekleyecek ve özellikle COVID-19’dan etkilenen en savunmasız topluluklar için minimum 2 milyon dolarlık bir finansman desteği sağlayacak.

Bu kampanya Tiffany & Co. Vakfının, Nisan 2020’de başlatmış olduğu  Dünya Sağlık Örgütü COVID-19 Dayanışma Müdahale Fonu devamı niteliğindedir. 

Tiffany Infinity koleksiyonundaki 38 stilin tümü Tiffany Infinite Strength kampanyasına dahildir.  Bilezikler, yüzükler, küpeler ve kolye tasarımları, beyaz, sarı ve pembe altın, platin ve gümüş renk seçenekleriyle satışa sunulacaktır.

Daha fazla bilgi almak için www.tiffany.com/sustainability/community/infinite-strength adresini ziyaret edebilirsiniz.