The Steeve By İsmet Saz, Kanyon’da

 

Kanyon’un lezzet dünyasına İntema Yaşam çatısı altında dahil olan The Steeve By İsmet Saz, her zevke ve damak tadına hitap eden tatları, özel sunumları, kokteylleri, minimal ve şık dekorasyonu, günün ilerleyen saatlerinde şehrin ritmine yön veren DJ performansları ile yeni bir buluşma adresi olmaya aday.

Ayrıcalıklı reçeteleri, çarpıcı sunumlarıyla gastronomi alanına yön veren İsmet Saz’ın önderliğindeki The Steeve by İsmet Saz, haftanın 7 günü, saat 11.00 itibarıyla misafirlerini ağırlıyor. Gelelim mekânın menüsüne… Menüde, Enginar ve Ispanak Bandırma Tortilla, Açık Somon Sandwich, Levrek Ceviche gibi lezzetli başlangıçlar öne çıkıyor.

Taze el yapımı makarnalardan Patates Gnocchi, Taze Spagetti Karides, Risotto Truffle; ana yemeklerde ise Izgara Bonfile, Levrek Fileto, Kemiksiz Kuzu Kol, Organik Kornişon Tavuğu, gibi özel lezzetler de menünün diğer fark yaratanları arasında.  Zengin şarap çeşitliliği ile de öne çıkan The Steeve by İsmet Saz‘ın güne keyif katan kokteylleri de fark yaratıyor.

Klasik stilin modern bir dille işlendiği dekorasyonuyla The Steeve By İsmet Saz, mimarisinde hakim olan mavi, kahve tonları, beyaz ve grinin muhteşem uyumunu da gözler önüne seriyor. Açık mutfak anlayışını benimseyen The Steeve By İsmet Saz, profesyonel ekibi önderliğinde hazırlanan lezzetlerinin mutfaktan tabağa en keyifli yolculuklarını da tüm şeffaflığı ile misafirleriyle paylaşıyor.

Ayrıcalıklı lezzetler, keyifli müzikler, şık ambiyans, kaliteli servis anlayışı ile şehrin yeni buluşma noktası olarak öne çıkan, Kanyon İntema Yaşam çatısı altında yer alan The Steeve By İsmet Saz, gastronomik deneyimler ve özel anlar yaşamak isteyenleri ağırlıyor.