Swissôtel Residences Bodrum Beach 365 Gün Hizmet Veriyor

Turgutreis’te sahip olunabilecek en güzel deniz ve adalar manzarasını sunan Swissôtel Residences Bodrum Beach, yılın 365 günü hizmet vererek Bodrum’un canlılığını ve popülerliğini koruyor. Burası denize sıfır olarak konumlandırılmış ve büyüklükleri 84 ila 348 metrekare arasında değişen 20 farklı tipte 72 konut ve bir otelden oluşuyor.

Turgutreis merkezine ve D-Marin‘e yaklaşık 1,5 km mesafede yer alan proje, özgün ve doğa dostu mimarisiyle olduğu kadar Turgutreis‘in en yeşil projesi olmasından dolayı da adından söz ettiriyor. Swissôtel Resort Bodrum Beach‘in açık/kapalı havuzları, restoran-bar, spa, fitness salonu, masaj odaları, Türk hamamı, toplantı odaları ve diğer seçkin hizmet üniteleri konut sahiplerinin kullanımına açık.

112 metrelik bir sahil şeridine sahip olan Swissôtel Residences Bodrum Beach, aynı zamanda 1.584 metrekarelik uygulama alanıyla Türkiye’nin en büyük, dünyanın üçüncü büyük dikey bahçesine de sahip. Birbirinden bağımsız ve özel tasarım 64 adet dikey bahçe için 28 ayrı türde 40.000 adet bitki kullanılmış. Çok geniş çaplı renk ve doku farklılıklarından özenle seçilmiş, Bodrum iklimine uygun olanlardan seçilen bu çiçekler rezidansların duvarlarına çarpıcı boyutlarda zenginlik katıyor. Dikey bahçelerin kendi sistemleri sayesinde bitkiler, alışılmışın dışında, duvarlarda saksısız ve topraksız bir şekilde hayat buluyor. 60 oda ve altı süitiyle minimalist ve modern tarzı, yenilikçi banyo çözümleri ve teknolojik özellikleri, 1.700 metrekarelik Pürovel Spa ve Spor konseptiyle Swissôtel Resort Bodrum Beach, tam bir keyif ve dinlenme deneyimi yaşatıyor.

Turgutreis’teki otelin ardından Bodrum’daki ikinci Swissôtel markalı otel de yine Çağdaş Holding tarafından bölgede kapılarını açmaya hazırlanıyor. Yaklaşık 100 milyon euro’luk yatırımla hayata geçecek Swissotel Residences Bodrum Hill’in 2020 yılında hizmete girmesi planlanıyor.