Stil Sahibi Tüylü Dostlar

Moncler sıcaklığı, göz alıcı renkler, kışa özgü örgü desenleri… Ama bu defa sizin için değil, en yakın dostunuz için. Evet, değerli mi değerli patili dostunuzdan söz ediyoruz.

Şüphesiz stilinizi en doğru şekilde ifade etmek adına, ince eleyip sık dokuyor, en şık parçaları seçiyorsunuz. Peki ya en yakın dostunuz? Onun için en iyisini istediğinize eminiz, hele de Moncler (moncler.com) ve Poldo Dog Couture (poldodogcouture.com) işbirliğinden çıkan bu parçaları gördükten sonra.

Marka, Moncler Genius hareketini başlattığından beri “Tek modaevi, farklı sesler” sloganıyla ilerlerken yanına moda dünyasından birçok önemli ismi kattı. Bunlardan biri de 2016’da kurulan İtalyan köpek giyim markası Poldo Dog Couture oldu. Tasarımlarsa ilk bakışta kalp çalıyor.

Koleksiyonda Moncler’in imzalaşan yelekleri farklı renklerdeki lake naylonla buluşuyor. Kimi parçalarda da örgü desenleri çalışıldı. Patili dostunuzu sıcacık tutacak yeleklere uyumla eşlik etmesi için tasma ve gezdirme kayışları da ihmal edilmedi tabii.

Lacivert kırmızı desenli yeleğiyle şu French Bulldog’a bir bakın. Ya alışveriş sepetinde montlarıyla caka satan bu miniklere ne demeli? Bunlar da sizi baştan çıkarmadıysa web sitesindeki küçük videolara bir bakın. Patili dostların mutluluğunu görünce bir Mondog yelek sipariş etmek garantili!