St. Barth’ın En Yenisi

Geçtiğimiz eylül ayında İrma’nın gazabına uğrayan St. Barth, adeta küllerinden doğuyor. Çoğu mağaza ve restoranın işletmeye açılması ve en gözde villaların yeniden rezervasyon almaya başlaması adaya tazelik getirdi.

St. Barth’ın en yenilerinden Villa Marie Saint-Barth, Alpler’de Les Fermes de Marie in Megève ve Altapura in Val Thorens ile Lyon’daki Cour des Loges otelleriyle tanıdığımız Sibuet Ailesi’nin en yeni yatırımı.

Bembeyaz kumlarla bezeli Karayipler’e tepeden bakan 18 bungalov ve villadan oluşan otel, tropikal bir stilde tasarlanmış. Her odanın ayrı bir tasarım anlayışına sahip olduğunu da belirtmeden geçemeyeceğiz. Vintage mobilyalar ve özel tasarımcıların ellerinden çıkma tekstil ürünleri burada tatilinize bir nebze de olsa “şık”lık katacak.

Otelin genel ambiyansını fazlasıyla yansıtan Pure Altitude Spa’sı ise, turkuaz rengin hakim olduğu alanlarıyla kendinizi okyanusun derinliklerindeymiş gibi hissedeceksiniz. Pure Coconut ve Himalayan Rose ise burasının imza bakımları arasında.

Robb Report Türkiye Genel Yayın Yönetmeni

gulayk@groupmedya.com