Sonbahar Tatilinin Adresi: Cornelia Otelleri

 

Diamond Suite

Sonbaharda tatil sevenler için, Antalya Belek’de bulunan Cornelia De Luxe Resort Otel ve Cornelia Diamond Golf Resort Spa, Kişiye Özel Lüks Hizmet konseptiyle tatil imkanı sunuyor. 12.000 m² havuz uzunluğu ile deniz keyfini havuzda da yaşatan Cornelia Otelleri; özel plajı, kumsalı, gündüz güneş-deniz keyfi, akşam canlı müzik, DJ parti ve konsept eğlenceleri sunan geniş iskelesiyle bir çok alternatif sunuyor.

 

Villa Junior Suite

Cornelia De Luxe Resort Otel’de tamamen ekolojik ürünlerle hizmet veren Ekolojik Crassula Spa ve Cornelia Diamond Golf Resort Spa’da, zengin terapi ve bakımlar sunan 5.000 m² spa merkezi, 4.000 m² çocuk parkı, birbirinden iddialı menüler sunan ve dünya mutfaklarından lezzetler bulacağınız a la carte restoranlar, Nick Faldo imzalı 27 delikli Cornelia Golf Sahası ile lüks, zarif ve şımartan bir kaçamak yapabilirsiniz.

 

Sofa Restaurant

Cornelia Diamond Golf Resort Spa ve Cornelia De Luxe Resort Otel; mavinin yeşille buluştuğu, çam ağaçlarının çevrelediği benzersiz bir doğal atmosfer içinde ağırlıyor konuklarını. Size tatiliniz süresince ayrıcalıklı olduğunuzu hissettiren lüks ve konforu, odanıza yerleştiğiniz andan itibaren tüm tatil boyunca yaşatan Cornelia Otelleri, dünya mutfaklarından tarifsiz lezzetler sunan a la carte restoranları, her damak tadına hitap eden zengin açık büfesi, havuz-deniz keyfine ara vermek istemeyenler için havuz başında en az açık büfe kadar zengin alternatif sunan snack restoranları ile tatiliniz süresince her an sizi gurme lezzetlerle buluşturuyor.