Sha Wellness Clinic’in Yeni Sha Residences’ı

SHA Wellness Clinic, kuruluşunun 10. Yıldönümünü SHA Residences projesi ile gerçekleştiriyor. İspanya’nın Valencia’ya bölgesinde bulunan SHA Wellness Clinic, içerisinde konumlanan 11 lüks residans ile sağlıklı yaşam yolculuğunu ev konforuna dönüştürüyor.

Sağlıklı yaşam konusunda; yaşam tarzı ve diyete ek olarak, yaşanan ortam ve mekanların önemini vurgulayan SHA, sağlık ve yapılar arasındaki bu ilişkiyi inceleyerek, uzman ekibi ve prestijli mimarları işbirliği ile yeni bir mekan konsepti “SHA Residences”ı oluşturdu.

SHA Wellness Clinic içerisine konumlanan 11 residans, boyutları 300 m² ila 500 m² arasında değişen Bahçe, Premier ve Penthouse modellerinden oluşuyor. İçerisinde fitness merkezleri, hamam-sauna ve tedavi odalarını da içeriyor.

Doğal malzemeler ve doğaya saygılı sistemleri ile SHA Residences, iç mekanların dış mekânla etkileşimini koruyarak doğal güneş ışığından yararlanma, Feng Shui prensiplerine saygı, teknolojinin kullanımı ve sağlık, kromoterapi ve hava kalitesi ölçüm ve arıtma mekanizmalarına uyarlanmış otomatik sistem özelliklerini barındırıyor.

SHA felsefesi, sağlık ve mutluluk için vücut, zihin ve ruhun mükemmel uyumuna ulaşmayı hedefliyor. Klinik verdiği tüm hizmetlerle sağlıklı yaşam tutkunlarının canlanmış, yenilenmiş ve daha sağlıklı hissetmeleri ve yaşam tarzlarında pozitif değişiklikler yapmaya hazırlanmaları için her zaman mümkün olan en keyifli ve konforlu konaklama seçeneklerini sunmayı amaçlıyor.

SHA’da sunulan sağlıklı yaşam programları, her konuğun ihtiyaçlarına ve amaçlarına yanıt vermek için tamamıyla kişiye özel olarak hazırlanıyor. SHA’nın geniş kapsamlı sağlıklı yaşam programlarının yanı sıra SHA Academy’de sunulan sağlıklı yemek pişirme dersleri, sohbetler, egzersizler, açık hava gezileri ve konferanslar yoluyla da konukların evlerine döndüklerinde de sağlıklı yaşam yolculuklarını sürdürmeleri amaçlanıyor.