Sezonun En Yeni Kadın Parfümleri

Sezonun en yeni kadın parfümlerini bir araya getirdik.

Amouage Blossom Love

Blossom Love, aşk ve macera ruhunu bir arada tatmak için biçilmiş kaftan. Üst notalarında Bergamot, Güneş çiçeği olan parfüm kalp notalarında Ylang Ylang, Amerotto, Gül ve Kiraz çiçeğiyle buluşuyor.

Roja Parfums Elixir

Sardunya çiçeklerinden menekşe yapraklarına farklı notaların adeta dans ettiği bu oryantal koku pembe renkli şişesiyle de içinizi ısıtıyor. Elixir parfümü, tıpkı bir iksir gibi sizi uzun süreli ve karşı konulmaz bir dünyaya davet ediyor.

Robert Piguet Fracas

Fracas, kalite ve cazibenin bizi sarıp sarmaladığı bir parfüm. Yasemin, gardenya ve Bulgar gülü gibi çiçeksi notalara sahip olan parfüm, markanın imzası. Beyaz çiçek koku ailesinin bir üyesi olan Fracas, oldukça kadınsı ve aklınızı başınızdan alabilir.

Juliette Has a Gun Liquid Illusion

Juliette Has a Gun lüks koleksiyonunun bir parçası olan Liquid Illusion, oryantal ve çiçeksi kokuları seven kadınlar için vazgeçilmez olmaya aday. Üst notalarında badem ve heliotropinle karşılaşırken alt notalarda tonka fasülyesi ve benzoin karşımıza çıkıyor.

Amouage Love Tuberose

Romantik ve çiçeksi bir koku olan Love Tuberose, Rus edebiyatı, kalp güzelliği ve klasik müzik gibi konuları işliyor. İçerisindeki meyve ve çiçek notaları o kadar yoğun şekilde harmanlanmış ki parfümün kalıcığı sizi oldukça şaşırtacak.

Roja Parfums 51 Pour Femme

“Görünenin ardında çok farklı şeyler olabilir” algısından yola çıkan parfüm zamansız kadınlara vurgu yapıyor. Ferahlatıcı portakal çiçeğinden keskin anasona notalarında farklılıkları işleyen 51 Pour Femme, zariflik ve ağırbaşlılığı ön plana çıkarıyor.

Juliette Has a Gun Vanilla Vibes

Parfümde kullanılan vanilya, tatlı bir koku vermektense deniz tuzunun keskinliğiyle daha zarif ve atmosferik bir hal alıyor. Elektro ritimlerin vanilya gökyüzünde dans ettiği notalar, orkideden sandal ağacına fütüristik ve özgür ruhlu kadını sarmaya hazır.