Rhodium, En Yeni Rolex Mağazasının Kapılarını İstanbul İstinye Park’ta Açıyor

Rhodium ve Rolex, İstanbul İstinye Park’ta yer alan en yeni butiklerinin açılışını duyurdular.

İstanbul’un en prestijli bölgelerinin tam kalbinde yer alan yeni İstinye Park Butik, yüz yılı aşkın süredir saatçilik sektöründe standartları belirleyen markanın ruhuna uygun zarif ortamında, profesyonel uzmanlığını sunuyor.

Rhodium’un kurucusu ve sahibi Sayın Haydar Yalaman, İstinye Park’ta yer alan yeni butiğin açılışını Rhodium’un tarihindeki heyecan verici anlardan biri olarak tanımlarken, Yalaman Ailesi’nin Rolex markasının değerlerine bağlılığını da vurguluyor ve ekliyor: “On yılı aşkın süredir Rolex’i İstanbul’da en yüksek kalite ve hizmet standartlarını gözeterek temsil ediyor olmaktan gurur duyuyoruz.”

BİR BUTİKTEN FAZLASI; TÜM ROLEX DÜNYASI

Butiğin iç tasarımındaki her unsur, Rolex’in ince estetiğini ve Rolex tacının değerlerini yansıtıyor. Mükemmellik, hassasiyet ve her ince detaya gösterilen özen, butiğin hem iç dekorunda hem de renk ve desen seçimindeki ahenkte kendini belli ediyor.

Aydınlatmadaki hassas detaylar, bronz çerçevelerin içinde bej deriyle kaplı vitrinlerde sunulan Rolex modellerinden oluşan geniş bir seçkinin güzelliğini ön plana çıkarıyor.

Göz alıcı zümrüt rengi “aqua” duvar, üzerindeki dalga motifiyle, dünyanın ilk su geçirmez kol saati olarak ikon kabul edilen Oyster’a ithafen, Rolex’in zengin mirasını simgeliyor. İç dekorda kullanılan yoğun yeşil tonu, ara renkler ile birleşerek canlandırıcı bir renk paleti sunuyor. Duvarlar, ceviz rengi ahşap, bej renkli taşlar ve el yapımı “stucco” kaplamalar ile yapılan değişik dokulardan oluşuyor ve bu haliyle Oyster model saatin tırtıklı bezelini çağrıştırıyor.