Pomellato’dan Çok Özel Bir Koleksiyon: ICONICA

2019 yılında, ICONICA’nın şehvetli kavislerinin yerini yeni cesur altın mücevherler ve renkli dokunuşlar alıyor.

Mücevher geleneği ile parlayan Pomellato 2019 ICONICA koleksiyonundan öne çıkan parçalara daha yakından bakıyoruz!

‘Creola’ küpeleri ve kolyeleri ile hacmin güzelliği

Pomellato’nun kurulduğu, 1960’lı devrimci yıllarından esinlenen yeni ICONICA küpeleri hacmin güzelliğini kutluyor. Rose altın halka ICONICA küpeler her görünüşü tamamlayabilmesinin yanı sıra cesaretiyle dikkat çekiyor. Boyunda baslı basına kendini belli eden ICONICA, Pomellato’nun mücevher uzmanlığının göstergesi olarak rose altın kolye veya choker tasarımı ile ortaya çıkıyor.

‘Tre Ori’ bilezik ve küpe ile zincir tutkusu

Yeni ICONICA zincir bilezik ve küpeleri altın renk yelpazesinden pembe, sarı ve beyaz altın kombinasyonları ile yeniden yorumlanıyor. Üç bağlantılı tasarlanan sallantılı küpeler ICONICA koleksiyonunun ikonik zincir tasarımını benimsiyor. Pomellato zincirlerinin simgesel doğasına sadık kalan altın bağlantılar müzikal bir harekete sahip olduklarının yanı sıra dokunsal ve pürüzsüzler.

ICONICA yüzüklerine bir tutam renk

ICONICA’nın karakteristik yüzüğü, modern renk ve duygulardan ilham alınarak daha ince bir tasarımla; pembe altın üzeri pavé siyah elmas modeliyle karşımıza çıkıyor. ICONICA ayrıca, yüzüklere gökkuşağı renkleriyle parıldayan yıldız, üçgen, oval, kare şeklinde taşlarla bezenmiş seçenekler sunuyor. Koleksiyonda kendini gösteren bu tasarım, iki farklı boyutta halka yüzükte veya pembe altın bir kolye ucunda karsımıza çıkıyor