Oyuna Hazırlık

Baharın gelişiyle birlikte en sevdiğimiz açık hava sporlarına kavuşma vakti de geldi. Son zamanlardaki favori golf ürünlerimizi bir araya getirdik.

Lamborghini ve Japon golf markası Honma işbirliğiyle üretilen bu golf topları, Honma’nın ünlü TW-G1 ve TW-G1X toplarının yeniden hayal edilmiş versiyonları.

İtalya’da elde üretilen Captain Nero ayakkabılar, hem golf sahalarında hem de önemli iş toplantılarında rahatlıkla giyilebilir. Suya dayanıklı deriden imâl edilen ayakkabıların nefes alabilen dikişleri ve geniş burun kısmı golf sahasında kullanıcısına rahatlık vaat ediyor.

Golf oyuncularına, oyunu bölmeden istatistik toplama şansı sunan ve bazı golf sopalarının baş kısımlarındaki sensörlerle bağlantılı çalışan Accos 360 takip cihazı, akıllı telefonlarınıza kolayca indirebildiğiniz bir uygulamayla birlikte çalışıyor. Arccos 360 ile topladığınız istatistikleri vuruşlarınızı iyileştirmek, doğru sopayı seçmek ve oyununuzun geliştirmek istediğiniz noktalarını not almak için kullanabiliyorsunuz.

Kaplumbağa kabuğu çerçeveli ve zümrüt yeşili camlı Griffin güneş gözlükleri, hem golf sahasında hem de sokakta şıklığı elden bırakmanıza izin vermiyor. Los Angeles’tan çıkma Barton Perreira gözlük markası için Japonya’daki zanaatkârlar tarafından üretilen gözlüklerin kalitesinden şüphe etmeyeceksiniz.