ORIENT, Yeni Dalgıç Modeliyle 70. Yılını Kutlamaya Hazırlanıyor

ORIENT, haziran ayında sınırlı sayıda dalgıç tasarım saatinin dört yeni modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

ORIENT’in 70. yıldönümünü kutladığı yeni modelleriyle hem okyanus hem şehir hayatına uyumlu renkli tasarım özellikleriyle göze çarpıyor. 1964’ten beri elli yıllık bir tarihe sahip olan ORIENT’in ikonik dalgıç tasarım modelleri, yeni dalgıç tasarımıyla 43.4 mm çaplı bir kasa ve safir kristal donanımı sayesinde ORIENT’in fonksiyonel özelliklerinin en iyisini içeriyor. Giyilebilirliği ve bileğe tam oturması için tasarlanmış büyük kasası için saat 4’te konumlandırılmış.

20 bar su direnci ile yeni dalgıç tasarım modelleri su sporları, şnorkelli yüzme veya dalışlar için idealdir. ORIENT dalgıç saatlerinin siyah, yeşil ve mavi mat kadran renkleri mevcuttur. Kadranın altın tonlu tasarımı 70. yıldönümüne özel, 1970’lerde 0RIENT tarafından başlatılan ve markanın en popüler saatlerinden biri haline gelen Jaguar Focus modelini anımsatan vintage bir his yaratıyor. Bir başka çarpıcı özellik, mavi ve kırmızı veya yeşil ve turuncu gibi çift renk kombinasyonlarının eğlenceli bir dokunuşunu gösteren çerçevedir. Her model karanlıkta bile yüksek okunabilirliğe sahiptir.
İlk bronz rengiyle daha çağdaş bir stil yaratırken, geleneksel dalgıç saatlerinden yeni bir zevk almak isteyenler için ideal bir aksesuar haline geliyor.