Orient Star’ın Yeni Modeli Basic Date İle Tanışın

Mayıs ayında Orient Star Basic Date yeni modeliyle geri dönüyor.Özüne sadık bu yeni modelde merkezi iyileştirmeler pratik ve kullanışlı kronometresi sayesinde zarif tasarımı destekleniyor. Sportif 42 mm kasa, basit ve net okunması kolay kadran ile otomatik 50 saatlik güç rezervi ile hareketleriniz kısıtlanmıyor.

Orient Star ile eşanlamlı Basic Date modeli keskin, sağlam ancak zarif tasarımıyla güç rezervi göstergesi ve tarih ekranı ile üç göstergeyi birleştiren tasarıma sahiptir. Kullanıcının kolundan kolayca geçmesi için şekillendirilen kesik yüzey özelliği, Basic Date modelin aynalı cilalı eğimi ve kenarlarından uzanan akışkan hatları da dahil olmak üzere ince işçilik isteyen detaylar içerir. Üç bağlantısı paslanmaz çelik kayışı genel olarak sportif hissettirir.

Orient Star serisinin genel özelliklerinden zengin renk yelpazesi bu yeni modelde keskin siyah, mavi, beyaz, gri ve yeşil renklerden oluşuyor. Saatin sadeliğine ek olarak tasarım olarak güç göstergelerin okunabilirliğini daha da artıyor.

Son olarak, Orient Star Basic Date SUS316 modelinde kayış için paslanmaz çelik , çizilmeye dayanaklı safir kullanılarak kristal ve yüksek performanslı mekanizmasıyla tasarım destekleniyor.