Online Müzayedelere İlgi Büyüyor

 

Artam Antik A.Ş. müzayede evi 9 Aralık Pazar günü bitecek Online Müzayedesinde Türkiye’nin değerli sanatçılarına ait eserleri satışa sunuyor.

 

Nuri İyem “Portre”

 

Abidin Dino, Avni Arbaş, Nuri İyem, Selim Turan, Fikret Mualla, Zeki Faik İzer, Erol Akyavaş, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Cevat Dereli, Komet, Mehmet Güleryüz, Neşe Erdok, Kemal Önsoy, Füreya Koral imzalı eserler online müzayede ile satışa sunuluyor. Online müzayedelere olan ilginin her geçen gün arttığını belirten Antik A.Ş. yönetim kurulu üyesi Olgaç Artam “Türkiye’nin farklı şehirlerinden üyelerimizde artış var, online müzayedelerden koleksiyon yapan geniş bir kitle oluşuyor. Usta sanatçılara ait eski tarihli bir çok eser online müzayedelerde ilke kez satışa sunuluyor. Gülsün Karamustafa’nın 1972 tarihli “Koğuşta Uyku” isimli çalışması, Neşe Erdok imzalı 1970 tarihli “Uzanan Kadın” deseni, Nuri İyem imzalı “Portre” gibi koleksiyoncu eserleri ilk kez satışa çıkıyor.”

 

Gülsün Karamustafa “Koğuşta Uyku”

 

Artam Antik A.Ş. uzmanlarının onay ve sertifikasına sahip eserler 3 – 9 Aralık tarihlerinde Artam Antik A.Ş. sergi salonlarında görülebiliyor. Online kataloglara erişim, üyelik aktivasyonu ve detaylı bilgi için:  www.artam.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Kemal Önsoy “Rumeli Han”

 

Görseller:

Nuri İyem “Portre”
Gülsün Karamustafa “Koğuşta Uyku”
Komet “Kadınlar”
Kemal Önsoy “Rumeli Han”
Umut Kaan Özdemir
Kurumsal Yayınlar Direktörü
Director of Corporate Publications