OMEGA’nın Yeni Seamaster Diver 300M Modeli

2018 yılında, ikonik Seamaster Diver 300M koleksiyonu dinamik yeni bir görünüm ve teknik standartlarla yeniden doğdu. OMEGA şimdi de aynı tasarım ile yeni Limited Edition modeli sunuyor.

42 milimetre çapındaki yeni saat, grade 2 titanyumdan yapılan mat kasa ve kordona sahip. Belli belirsiz bir kontrast sağlayan tantalın mavi-gri tonu, bezel zemininde ve kordonun orta bağlantı parçalarında kullanılıyor.

Limited Edition modelde aynı zamanda cesur 18 ayar Sedna™ altın dokunuşları var. Tepede, bezel halkasında, konik helyum kaçış valfinde, kordon bağlantı parçalarında, indekslerde ve ibrelerde altın kullanılıyor. Kasanın yan tarafında da, her bir modelin Limited Edition sayısı işlenen 18 ayar Sedna™ altın plaka yer alıyor.

Saate önden bakıldığında, gri titanyum kadranda kabartmalı ve işlemeli dalgalar görülebiliyor. Bu, orijinal Diver 300M modellerinin simgeleşmiş özelliklerinden biri.

Saatin arkasını çevirdiğimizde görülen şeffaf kasa arkasında işlemeli kelimeler ve OMEGA denizatı resmi yer alıyor. OMEGA‘nın NAIAD Lock sistemi sayesinde bunların tamamı mükemmel bir şekilde yerine oturuyor. Safir camın arkasında, İsviçre Federal Ölçüm Enstitüsü (METAS) tarafından sektörün en yüksek hassasiyet, performans ve manyetik direnç standardıyla sertifikalı Master Chronometer 8806 mekanizma bulunuyor.