Omega’nın Constellation Koleksiyonu

Constellation koleksiyonu, uzun yıllardır OMEGA’nın saat üretimindeki sembolü oldu.

Gökteki yıldızlardan ilham alan ismiyle, zamanı ölçme standartlarımızı yeniden tanımlama ilkesiyle hareket etti ve bunu her zaman zarif güzelliği ve klasıyla başardı.

Constellation bu yıl tasarım ve teknolojide bir adım ileri gidiyor. Kadınlar için seçkin çeşitliliğin yanı sıra bu saat ailesinin ün kazandığı mükemmel hassasiyet de sunan 101 yeni model tanıtıyor. 29 milimetrelik modellerde, mekanik üstünlük OMEGA Master Co-Axial mekanizma ile sağlanıyor ve her Master Chronometer sertifikalı saatin fabrikadan çıkmadan önce tabi tutulduğu 8 katı testle garantileniyor.

Bu yepyeni seride öne çıkansa, cesur zanaatkarlık. Rafine edilmiş yeni yaklaşım, ikonik tasarımın hemen her kısmına dokunurken 36 yıldan uzun süredir sağlam bir favori olan o “Manhattan” görünümünü de koruyor.

Bu yıl tanıtılan, kadınlar için 101 yeni Constellation modeliyle keşfedilecek birçok ayrıntı var. İkonik Constellation tasarımı korunsa da koleksiyon baştan aşağı bir değişim geçirdi. Her köşede hafif değişiklikler bulabilmek mümkün.