Omega Tresor Koleksiyonu

Günümüzde saatçilik, artık sadece zamanı kontrol etmek için kullanılan bir araç değil. Yapılan seçim, çoğu zaman stili tamamlayan bir düşünceden etkileniyor. Her şeyin ötesinde, saat artık temel bir aksesuar olarak yerini alıyor. Bu ruhla yola çıkan OMEGA, çok çeşitli malzeme ve renk yelpazesinde sunulan yeni De Ville Trésor koleksiyonunu sunuyor.

Trésor oldukça modern görünüme sahip klasik tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Koleksiyonda yer alan modeller, 39 mm ve 36 mm ebatlarında ince kasası ve kasanın iki yanında kavisli şekilde uzanan pırlanta dizisi ile fark yaratıyor.

Saatin tepesinin içerisine yerleştirilen pırlanta detayı dikkat çekerken; pırlantanın çevresinde kırmızı likit seramikten yapılan ve beş OMEGA logosunun birleşimiyle oluşturulan göz alıcı çiçek motifleri yer alıyor.

Trésor aynı zamanda, lake kadranını zarifçe çerçeveleyen, düz veya kabartmalı Roma rakamları ile dikkat çekiyor. OMEGA, her Trésor modelinin kasa arkasına “Her Time” tasarımının yer aldığı özel aynalı kapak kullanıyor. Bu uygulama ile OMEGA kullanışlı bir aksesuar sunmanın yanı sıra, yansıma fikrinden yola çıkarak kadınlara kim olduklarını ve sahip oldukları doğal karizmayı hatırlatıyor. Kapağın altında ise, OMEGA kalibre 4061 yer alıyor.