Nişantaşı’nda Hyatt Var

 

Hyatt’ın Türkiye’deki ilk tematik oteli, Nish Palas İstanbul by Hyatt açıldı. Eski Nişantaşı’na ait hikâyeleri anlatan fotoğraflarla bezenmiş, Standart, Deluxe, Deluxe View ve Terrace olmak üzere dört farklı kategoride 45 odası bulunan Nish Palas İstanbul by Hyatt, sanat, tasarım ve konforu bir arada sunuyor. Stil sahibi ve rafine odaların yerden tavana uzanan pencereleri, şehrin, boğazın ve Prens Adaları’nın muhteşem manzaralarını sergiliyor. Odaların her biri, ileri teknoloji donanım ve ev rahatlığını sağlayan dekorasyon sayesinde konforu en üst seviyede yaşatıyor.

 

Odaların her biri konuklarına, ileri teknolojideki donanım ve ev rahatlığını sağlayan dekorasyonu sayesinde konforu en üst seviyede yaşatıyor . 24-28 metrekarelik Standart odalarda, Wi-Fi, kahve makinesi, özel çay ikramı, mini bar, üstün kalitede king yatak, yüksek teknolojili ses ve TV sistemi, şehir manzaralı Fransız balkon bulunuyor. King yatak ya da ikili ikiz yatak seçeneklerine sahip olan, 26-30 metrekarelik Deluxe odaların zemini İtalyan mermeriyle kaplı. Deluxe View odalarını Deluxe tipli odalardan ayıran özellik hepsinin deniz manzaralı olması… Şehrin en büyüleyici manzaralarını sergileyen özel teras balkonundan ismini alan Terrace odalar ise, 44 metrekarelik alanlarıyla oldukça ferah bir ortama sahip.

Strese Bir Mola

Çift kişilik ve tek kişilik 2 masaj odası olan Nish Palas İstanbul by Hyatt’ın SPA merkezi, modern ve geleneksel terapileriyle otelde konaklayan misafirlere ayrıcalıklı bakımlar sunuyor. Konaklaması sırasında formunu ihmal etmeyenlerin favorisi olan spor salonu ise üstün teknolojiye sahip teknik sistemi, gelişmiş donanımı, konusunda uzman ekibi ve oldukça ferah alanıyla oldukça konforlu idmanlar yaşatıyor. Misafirleri için Türk ve Akdeniz mutfağının en benzersiz lezzetlerini hazırlayan otel, yemeklerini hem boğaz manzaralı sunset roof teras barında, hem de otelin girişindeki Glens İstanbul’da sunuyor.