Modern Klasik

Bulgari, Lvcea serisinin iç dinamiklerini ilk kez bir iskelet modelle birleştiriyor.
Daima kadınların arzularıyla uyum içinde olan Lvcea Skeleton, bu sofistike mekanik komplikasyonu giderek büyüyen saat ailesine keyifli bir model olarak ekliyor. Lvcea ailesine yeni bir komplikasyon ekleyen Lvcea Skeleton, Bulgari’nin saatçilik sanatındaki ustalığına büyüleyici bir pencere açıyor. Mekanik saatlerin narin karmaşıklığını takdir eden kadınlar için tasarlanan bu komplikasyon, yüksek saatçiliğin bir virtüözlük gösterisi olarak Lvcea’nın gizemli derinliklerini ilk defa gözler önüne seriyor. Bulgari’nin feminen saat odağının teyidi olan Lvcea Skeleton, pazarda yalnızca kadınlar için üretilen tek iskelet yapılı saat olarak sunuluyor.

Bu yıl tanıtılan Lvcea Skeleton, Bulgari’nin İsviçre’deki üretim tesisinde el işçiliğiyle üretilen, ileri düzeyde komplike otomatik kurmalı BVL 191 iskelet mekanizmayı sergiliyor. Bununla birlikte, söz konusu Bulgari olduğu için Lvcea Skeleton sadece kadınların saatin atan kalbini hayranla izlemesine olanak veren bir mekanik şaheserden ibaret değil. Aynı zamanda, marka logosunun harflerini alıp onları tasarımla bütünleştiren ilk iskelet saat.

Çelik ve pembe altından oluşan üç yeni model, tasarım ipuçlarını orijinal Lvcea saatten alıyor ve koleksiyona yeni bir cesur stil katıyor. Kırmızı lake kollar açık kadrana renk katarken her saatin kurma tepesine yerleştirilmiş kaboşon kesim değerli taşla zekice bir uyum sağlanıyor. Kadranı çevreleyen pırlantalarla Lvcea Skeleton, saati yeni bir lüks seviyesine taşıyor. Değerli taş parlaklığında timsah derisi kayış veya çelik ve pembe altın Serpenti bilezik ile sunulan Lvcea Skeleton, yüksek saatçilik ve mücevhercilik nitelikleri ve renkleriyle tam bir Bulgari olduğunu net bir şekilde ortaya koyuyor.

Robb Report Türkiye Genel Yayın Yönetmeni

gulayk@groupmedya.com