MBFWI: Brand Who İlkbahar/Yaz 2019 Koleksiyonu

 

İlhamını sokak kültüründen alan ve her sezon çalıştığı desenlerle dikkat çeken erkek tasarım markası Brand Who, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da geçtiğimiz sezon tanıttığı Meet The Locals koleksiyonunun ardından, bu sezon İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonu Sunseeker’ı sunuyor.

Bu sezon defilesini Mercedes-Benz Presents başlığı altında sunan Brand Who tasarımcıları Volkan Güzelce ve Koray Arıcı, “Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’un 12. sezonunda Mercedes-Benz Türk tarafından desteklenmek çok gurur verici. İlk andan son dakikaya kadar hep heyecanlı ve sorumluluğumuzun farkındaydık. Bu sezon enerjimizi biraz daha arttırıp, bize inanan ve her zaman destekleyenlere güzel bir şov hazırladık.” diyerek Mercedes-Benz Türk’ün desteğinin kendileri için önemini vurguladı.

“Giyinmek Paylaşmaktır” mottosuyla yola çıkan ve “Giyilebilir Hikayeler” yaratan Brand Who, bu sezon sunduğu koleksiyonu ile giyinmek ve değer üzerine bizi yeniden düşünmeye çağırıyor.

 

 

Koleksiyonlarında tasarımlarının özgünlüğü kadar yaratıcılığın ortaya çıkış hikayesine de odaklanan Brand Who, ışığın, enerjinin ve yaratıcılığın kaynağı olan güneşin istenirse her köşe başından belirebileceğini ama bunun için Brand Who erkeği ile birlikte bu yolculuğa çıkmak gerektiğini söylüyor.

İnsana plajda gelen rahatlığı, güneşin verdiği neşe ile birleştiren ama her zamanki mesafeli ve özgün duruşundan da taviz vermeyen Brand Who İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonu, güneşle aramızdaki mesafeyi, kullandığı kumaşlar ve ince düşünülmüş detaylarıyla ortadan kaldırıyor.

Brand Who erkeği gücünü meraklı ve sınır tanımaz yapısından alırken, güneşi her sabah yeniden aramak için yola çıkıyor.