Maxx Royal Kemert Resort’ta Gastronomi Yolculuğu

Maxx Royal Kemer Resort’un dört elementten ilham alan mimarisindeki detaycılığını, gastronomi seçkisinde de görmek mümkün.

Otelin restoranlar sokağında; Bronze Steak House ve Azure Japon olmak üzere iki fine dining restoranın yanı sıra pastane, Chocolatier, plaj restoranı, çocuk restoranı, 11 adet bar, Türk, İtalyan ve balık restoranları ile Mövenpick dondurmalarının bulunduğu bir dondurmacı bulabiliyorsunuz. Gastro by Alfredo Russo ise 2020’ye otelin en iddialı gastronomi duraklarından biri olarak giriyor. Mekânın Michelin yıldızlı şefi Alfredo Russo, her zaman olduğu gibi benzersiz bir yemek deneyimi sunmayı başarıyor. Menülerinde muhakkak el yapımı makarna ve üzerinde et veya balıkla tamamlanmış sebzelere yer vermeyi planlayan Russo, misafirlerini lezzet yolculuğuna davet ediyor.

Maxx Royal Kemer Resort Otel İçin Daha Detaylı Bilgi Alın!

Maxx Royal Kemer Resort’taki gastronomi deneyiminiz, otele giriş yaptığınız anda sunulan ikramlarla başlıyor aslında. Ve onları odanızda sizi bekleyen küçük sürprizler, Azure Court’ta etrafınızı saran restoranlar, beyaz kumsaldaki gizli lezzetler takip ediyor. Geçtiğimiz sene yenilendikten sonra önümüzdeki yeni 10 yıla hızlı bir giriş yapan otelin kalbi, Azure restoranlarında atıyor. Alakart menüsü ve gösterişli sunumlarıyla Azure 24, Akdeniz mutfağı sunan Azure Italia, balığı başrole oturtan Azure Fish, geleneksel Anadolu ve Türk mutfağı yemekleri sunan Azure Türk, yerli-yabancı ayrımı yapmadan tüm müşterilere kendi coğrafyalarından bir parça sunmayı başarıyor. Azure Japon’u da unutmayalım. Bu meşhur Asya restoranı, Uzak Doğulu şeflerin teppanyaki şovlarına sahne olup, egzotik Japon yemekleri servis ediyor. Yaz aylarında yüzme molalarında ise misafirler Azure Beach Restaurant’ın aperitiflerini deneyebilirken, özel reçetelerle hazırlanan etlerin cazibeli kokusu sizi Bronze Steak House’a çekebilir, haberiniz olsun!

Azure Court Restoranlar Sokağı’nda ve Maxx Royal Kemer Resort’un farklı noktalarında yer alan, her biri farklı konseptteki 11 bar, hareketli bir günün ardından dinlenebileceğiniz keyifli alanlar sunuyor. Dünyaca ünlü markaların içkileriyle hazırlanan sunumları ve çay-kahve çeşitleri ile soğuk ve sıcak içecek servisleri için dilediğiniz barda yeriniz hazır.

Tatlısız olmuyorsa, La Melange ve Chocolatier’de benzersiz bir deneyime çıkmak isteyebilirsiniz. Fransız tarzı pastane ürünlerinin gurme bileşenler gözetilerek hazırlandığı Le Melange, Türk tatlı kültüründen örnekler de sunuyor. Callebaut çikolatalarıyla hazırlanan el yapımı olağanüstü lezzetler için ise Chocolatier’in yolunu tutabilirsiniz.

Maxx Inclusive konsepti ve Ultra Her Şey Dahil ilkesiyle hizmet veren Maxx Royal Kemer Resort’ta; ana bina, Royal Residence blokları, Laguna Süitler ve Beach Villalar’da 219 oda bulunuyor. AquaPark ve Aven Royal Spa & Wellness’ı da barındıran otelin, üç beyaz kumlu ve ince çakıllı plajına ek bir adet çocuklara özel plajı da var. maxxroyal.com, etstur.com