Mandarin Oriental, Bodrum’da Alışveriş

Bodrum Yarımadası’nın en lüks alışveriş deneyimlerinden birini sunan otelde, plaj keyfinize kısa bir mola verip, dünya modasının ikonik markaları ve Türkiye’nin lider markalarını bir arada bulabileceğiniz alışveriş noktalarını ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye’deki ilk sezonluk butiğini Mandarin Oriental, Bodrum’da geçtiğimiz Mayıs ayında açan Chanel, ürün seçkisi olarak özel detaylara sahip Paris-New York Métiers d’Art koleksiyonundan parçaların ve Coco Beach De Chanel koleksiyonundan sportif stillerin yanı sıra, İlkbahar-Yaz 2019 koleksiyonundan sofistike görünümleri sunuyor.

İlhamını İstanbul ve Anadolu kültürünün eşsiz değerlerinden alan, Türk mücevher markası Gilan bu yaz resort mağazasında farklı koleksiyonlarını sunuyor. İstanbul yaşam kültürünün sembolleri arasında önemli bir yeri olan lale figürünün modern çizgilerle buluştuğu Tulipia Koleksiyonu’nun yanı sıra, Theodora Koleksiyonu da Mandarin Oriental, Bodrum misafirlerinin beğenisine sunuluyor.

Dünya markası saatlerin, değerli mücevherlerin ve aksesuarların buluşma noktası olan Arte; Cartier, IWC, Greubel Forsey, Ulysse Nardin, Montblanc gibi global markaları bünyesinde barındırıyor.

Vakko; kadın, erkek, kravat, gömlek, ayakkabı, çanta, couture, Mare ve Home koleksiyonlarından seçkin bir ürün yelpazesiyle Mandarin Oriental, Bodrum’da olan markalaradan bir diğeri.

Sevan Bıçakçı’nın birçok ödüle layık görülen mücevherleri de Mandarin Oriental, Bodrum’daki mağazasında ziyaretçilerini bekliyor. Yapım süresince ressam, heykeltıraş, sadekâr, mozaik ve hattat gibi farklı disiplinlerden sanatçı ve zanaat ustalarının ellerinden geçen eserlerinin her biri bize efsanelerin güzelliklerini sunuyor.

Rosella Karabacak ve Şirin Yalçın ortaklığında yeniden hayat bulan marka Sırmaison gümüşten altına, porselenden kristale kadar dünyaca ünlü birçok markanın çatal-bıçak takımlarını, yemek servislerini ve aksesuarlarını bir araya getiriyor. Dünyaca ünlü Ercuis, Raynaud Limoges, Lalique, JL Coguet, Sambonet, Rosenthal gibi markalarla beraber toplamda 37 yabancı, yedi yerli markayı tek bir çatı altında topluyor. 

Adamo, yenilikçi tasarımları ve detaycı yaklaşımıyla kurulduğu günden beri lüks ve ihtişamı koleksiyonlarına yansıtıyor. Güncel trendlerin takipçisi olan marka otel ziyaretçilerine özel olarak hazırlanan kürk koleksiyonu ve geniş ürün yelpazesiyle ziyaretçilerini bekliyor.