Longines Conquest V.H.P. GMT Flash Setting Serisi

Longines Conquest V.H.P. GMT Flash Setting serisi, sportif ve zarif görünümüyle dikkatleri çekiyor.

Geleneksel saatlerde olduğu gibi kurma pimini çevirerek veya akıllı telefonunuzdan gelen flaş atımları yardımıyla saatinizi ayarlayan akıllı “Flash Setting” sistemini kullanarak saat dilimini kolayca değiştirebilirsiniz.

Günümüzde, Conquest V.H.P. “Very High Precision” serisi, yeni GMT modelleriyle zenginleşiyor. Koleksiyondaki diğer saatler gibi Conquest VHP GMT Flash Setting de, kullanıcı deneyimini her açıdan geliştiren özel ve son teknoloji bir mekanizma barındırıyor. Conquest serisi; ultra hassasiyet (±5 sn/yıl), darbe ve manyetik alana maruz kalma sonrasında akrep ve yelkovanı resetleyen Gear Position Detection (GPD) sistemi, akıllı kurma pimi, çok uzun pil ömrü ve 2399 yılına kadar ilerleyebilen daimi takvim özellikleriyle donatılmış.

İki boyutta (41 ve 43 mm çapında) satışa sunulan bu çelik veya siyah PVD saatler, ayrıca, ince bir ok ile ikinci saat diliminin yanı sıra saati, dakikayı, saniyeyi ve günü gösteriyor (daimi takvim). Akıllı pim ve Flash Setting sayesinde tüm modellerin kullanımı kolaylaştırılmış. Ayrıca, iki farklı gösterge (E.O.L. ve E.O.E.) pil ömrünün sonuna yaklaşıldığında sizi uyarıyor. Conquest V.H.P GMT Flash Setting modelleri mavi, karbon fiber, gümüş veya siyah kadran seçenekleriyle satışa sunuluyor. Serideki tüm saatlerin saat 10:00’u ve saat 02:00’yi gösteren imlerinin altında sırasıyla “Home Time” (Ev Saati) ve “Travel Time” (Seyahat Saati) sembolleri yerleştirilmiş. Çelik veya siyah PVD bileklik ile mavi veya siyah kauçuk kayışlar ile tamamlanıyor.