Londra’daki Yeni Eviniz: Marylebone Square

Londra’nın merkezinde yer alan Marylebone Square, benzerine bir daha kolay kolay rastlayamayacağınız, özel bir lüks rezidans. Çünkü bu yeni yaşam alanı, şehrin prestijli Batı bölgesi W1’daki imara açık son arsa üzerinde yer alıyor.

Londra’nın ikonik yapılarını kapsayan manzarasıyla bu projede 12 çatı katı dairesi de dahil olmak üzere 54 lüks daire bulunuyor. Lüks Marylebone bölgesinin kalbinde yer alan daireler, hem Hyde Park ve Regent’s Park‘a hem de Bond Caddesi ile Oxford Caddesi‘ndeki alışveriş merkezlerine kısa bir yürüyüş mesafesinde.

Uluslararası üne sahip Simon Bowden Architecture tarafından tasarlanan Marylebone Square, kullanışlı ve modern bir konfor sunarken bölgenin zengin tarihini ve kültürünü yansıtan modern bir Georgian dönemi mimari tarza sahip.

Marylebone Square etkileyici ve zarif beş katlı bir avluya sahip. Ev sahiplerinin özel bir köprüyle kendi verandalarına geçmeden önce iç galerilerde rahatça hareket etmelerini sağlayan bu avlu, her bir ev için aydınlık ve misafirperver bir fuaye alanı sağlıyor. Avlu, geniş cam tavanı sayesinde doğal güneş ışığı alıyor ve dört mevsim havadar kalıyor. Yeşil alanların bolluğu ve iç mekan havuzu daha sağlıklı ve sofistike bir yaşam tarzı sunuyor. Bu tür bir mekân tasarımının Batı Londra‘da eşi benzeri olmadığı söylenebilir.

Tüm daireler güzel teraslar ve geniş verandalar ile birçok kapalı ve açık yaşam alanına sahip. Proje, 24 saat hizmet veren concierge ekibi, restoran, sağlık kulübü, sosyal tesisleri ve 28 adet elektrikli şarj noktası içeren özel otoparkıyla birçok imkâna sahip.

Londra’nın lüks gayrimenkul ofisi Druce’un temsil ettiği Marylebone Square’de daire fiyatları 2.550.000 Sterlin’den başlıyor.