İMTİYAZ SAHİBİ
GROUP MEDYA VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. ADINA

Nevzat Çalışkan (nevzatc@groupmedya.com) – Sorumlu

YAYINCI
Bige Daruga Çalışkan (bigedc@groupmedya.com)

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Gülay Koç (gulayk@groupmedya.com)

KREATİF DİREKTÖR
Halil Özbayrak (halilo@groupmedya.com)

TASARIM
Murat Kaspar (muratk@groupmedya.com)

YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
Zeynep Merve Kaya (zeynepk@groupmedya.com)

YAZI İŞLERİ
İlknur Eşsiz (ilknure@groupmedya.com)

KATKIDA BULUNANLAR
Koray Muratoğlu, Ahu Erkıvanç, Erhan Tarlığ, Caner Özkan

DİJİTAL DİREKTÖR
Seda Özcan (sedao@groupmedya.com)

ONLINE İÇERİK DİREKTÖRÜ
Gizem Kırca (gizemk@groupmedya.com)

ONLINE EDİTÖR

Bahar Aslan (bahara@groupmedya.com)

DİJİTAL OPERASYON SORUMLUSU
Selim Altınkaynak (selima@groupmedya.com)