İMTİYAZ SAHİBİ
GROUP MEDYA VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. ADINA

Nevzat Çalışkan (nevzatc@groupmedya.com) – Sorumlu

YAYINCI
Bige Daruga Çalışkan (bigedc@groupmedya.com)

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Gülay Koç (gulayk@groupmedya.com)

GÖRSEL YÖNETMEN
Emine Konuk Önbaş (eminek@groupmedya.com)

YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
Zeynep Merve Kaya (zeynepk@groupmedya.com)

EDİTÖR
Cansu Varol (cansuv@groupmedya.com)

KATKIDA BULUNANLAR
Yasin Buğra Levent, Koray Muratoğlu, Ahu Erkıvanç, Erhan Tarlığ, Caner Özkan

DİJİTAL DİREKTÖR
Seda Özcan (sedao@groupmedya.com)

ONLINE İÇERİK DİREKTÖRÜ
Gizem Kırca (gizemk@groupmedya.com)

ONLINE EDİTÖR

Bahar Aslan (bahara@groupmedya.com)

DİJİTAL PROJELER SATIŞ KOORDİNATORÜ
Yasemin Bayat (yaseminb@groupmedya.com)