Konsept Tasarım Otomobilleri

Mercedes, Lamborghini, BMW gibi otomobil devlerinin yarattığı, teknoloji ve sanatın bir araya getirildiği konsept tasarım otomobillerinin birkaçını sizler için derledik.

Hyundai Genesis

Lüks elektrikli spor aracı olarak tanıtılan Hyundai Genesis, göz alıcı bir güzelliğe sahip. Genesis, keskin hatları ve şık detaylarıyla ön plana çıkıyor.

Mercedes-Benz EQ Silver Arrow

EQ Silver Arrow, tamamen elektrikli tek koltuklu bir araç. EQ Silver Arrow konseptinin gövdesi karbon fiberden imal edilmiş ve kırmızı altından yapılmış çok parmaklı, iri tekerleklerle donatılmış. 

Cadillac Escala Konsept Otomobili

Sedan konsepti olan Cadillac Escala, keskin hatlarıyla dikkat çekiyor. Bu konsept otomobilinde OLED aydınlatmalar tercih edilmiş. Cadillac Escala, dört kapılı ve dört kişilik cupe bir araba.

Volkswagen I.D. Vizzion 

Volkswagen I.D. Vizzion, çevereci ve sürücüsüz tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Araç, lazer algılayıcılar, ultrasonik kameralar ve yapay zekâ asistanıyla donatılmış.

Lamborghini Terzo Millennio

Lamborghini Terzo Millennio, her tekerinde motor olan bir araç. Tamamen elektrikli bu otomobil; aerodinamik tasarım, benzeri görülmemiş otonom sürüş deneyimi ve güç üretimini sorunsuz optimize edecek süper kapasitörlere sahip olacak.

Bmw Vision Next 100

Bmw Vision Next 100, BMW’nun 100. yıldönümü için tasarladığı konsept bir otomobil. Bmw Vision Next 100, gelecekte otomobillerin neye benzeyeceğini gösteriyor bizlere.