Konfor ve Şıklığın Buluştuğu Tasarım: Prestige 590

Fransız devi Prestige Yacth, tasarımlarına Prestige 590’ı ekledi.

Limitli alanda maksimum konfor ve iç hacim ferahlığı, Prestige’in tasarımlarındaki en belirgin özellik. Stil sahibi ve sade dış tasarım hatlarıyla ön plana çıkan marka, sadece geçici trendleri değil tüm zamanların eskimeyen tasarım karakterlerini taşımak üzere yaratıldı. En yeni modelin, kullanım alanlarını maksimum seviye çıkartan formülleri İtalyan Garroni Design ve Prestige (prestige-yachts.com) mühendislerinin zekâlarının ürünü.

Bu formüllerin yanı sıra iç hacimde alan kaybetmeden konumlandırılan master kabin, tekne sahibine ayrı bir dünya sunuyor. Burada bulunan -tüm alanlardan bağımsız- tuvalet, duş ve giyinme kabini tüm ihtiyaçları karşılamak adına teknenin en özel tasarlanmış bölümü olarak dikkat çekiyor.

Öte yandan içerdeyseniz deniz manzarasını kesintisiz bir şekilde izlemenizi sağlayan geniş camlar, etrafınızı sarıyor. Salondaki 225 cm’lik yüksek tavan ve devamındaki geniş bordo yüzeyi sayesinde karşınızdaki manzara kendine hayran bırakıyor. Salona adım atar atmaz içerideki aydınlık ve ferahlık da ayrıca etkileyici.

Tüm Prestige’lerde olduğu gibi yeni modelde de segmentin en geniş flybridge’lerinden birisi tasarlanmış. Flybridge, geniş güneşlenme alanı, yemek ve oturma bölümüyle tüm günü rahatça geçirebileceğiniz bir yaşam alanı sunuyor. Yeni tasarlanan kokpit bölümüne açılan mutfak-bar bölümü, mutfak ve dış alanın bütünlüğünü pekiştiriyor.