Kışa Yakışan Parçalar

Kışa girerken bir stil güncellemesi yapmak istiyorsanız, Yasemin Öğün ve Love My Body (lovemybody.com) işbirliğinden doğan Refresh koleksiyonunda aradığınızı ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Love My Body, Moda Tutkusu blogundan tanıdığımız Yasemin Öğün’ün farklı ve stil sahibi yorumuyla, bedenini seven, özgüveni yüksek kadınlara sayısız seçenek sunuyor. Koleksiyonda günlük parçalardan, şık, ışıltılı ve gece davetlerine giyilebilecek elbiselere kadar, her davet, etkinlik ya da görüşmeye uygun bir ürün bulunuyor. Refresh’in desenli uzun elbiselerini çizmelerle kombinleyebilir, rengârenk blazer’larla hoş bir smart casual görünüm yakalayabilirsiniz. Şık davetlerin kurtarıcısı siyah küçük elbise seçenekleri ve metalik gri parça da oldukça güzel görünüyor.

Yatırımlık Kıyafetler

Stil sahibi, kaliteli bir kabanın modasının geçmesi söz konusu bile olamaz. O nedenle kış geldiğinde yapılan dış giyim alışverişini bir gardırop yatırımı gibi düşünerek yapmakta fayda var. Kış denince akla, görünümünüzün en önemli parçasına dönüşen mont ve kabanlar geliyor. Özellikle de Yves Salomon (beymen.com) kalitesiyle üretilen Shearling koleksiyonundaki doğal materyallerle ve özenli işçilikle dikilmiş kazak ve kabanlar muhteşem görünüyor. Kışlık parçaların kaba ve kocaman görünmeyebileceğinin kanıtı, özenle çalışılmış detaylar ve zarif kesimler. Özellikle, dış giyime renk katan hardal kürk kaban birçok görünümün dikkat çeken bir tamamlayıcısı olmaya en yakın aday. Kayak tatilinizde, bembeyaz karların yarattığı fonda bir Karlar Kraliçesi görünümü elde etmekse, Yves Salomon’un masalsı, uzun, metalik gri ve beyaz kabanıyla şık, sıcacık ve kolay.