Kaia’nın seçimi Trésor

Kadınların saat dünyasında, gerçekten göze çarpan bir isim: Omega. Marka, bir yüzyılı aşkın süredir kendini kadın müşterilerine adayarak; her zaman yenilikçi ve mükemmel bir güzellik üretmeye devam ediyor. Şimdi ise bir sonraki heyecan verici kadın koleksiyonu, yeni jenerasyon için en iyi aksesuar olarak görücüye çıkıyor.

Trésor oldukça modern görünüme sahip klasik bir tasarım ile karşımızdsa. Koleksiyonda yer alan
modeller, 39 mm veya 36 mm ebatlardaki ince kasasıyla ve kasanın iki yanından kavisli bir şekilde
uzanan pırlanta dizisiyle öne çıkıyor. Saatin tepesinin içerisine yerleştirilmiş tek pırlanta hemen dikkat çekiyor. Bu pırlantanın çevresinde kırmızı likit seramikten yapılmış ve beş Omega logosunun birleşmesiyle tasarlanmış göz alıcı çiçek motifleri yer alıyor. Bu saatler ayrıca, lake kadranlarını zarifçe çevreleyen, sade baskılı veya kabartma Roma rakamlarıyla da göze çarpıyor.

Omega her bir Trésor modelinin kasa arkasında “Her Time” tasarımının yer aldığı özel aynalı bir kapak kullanıyor. Bu uygulama ile Omega kullanışlı bir aksesuar sunmanın yanı sıra, yansıma fikrinden yola çıkılarak kadınlara kim olduklarını ve sahip oldukları doğal karizmayı hatırlatıyor. Bu kapağın altında ise, Omega kalibre 4061 yer alıyor.

Koleksiyonda toplam 9 farklı model bulunuyor. Bu modeller arasında paslanmaz çelik veya 18K Sedna™ altından kasa alternatifleri; deri veya kumaş kayış çeşitleri yer alıyor. Siyah, kahverengi, beyaz, mavi, opal gümüş veya sedeften farklı renkte kadran alternatifleri de mevcut.