IWC Schaffhausen’den Sevgililer Günü İlhamı!

İsviçreli saat yapımcısı IWC Schaffhausen , 2019 yılında yeniden yorumlanan Portofino Automatic serisi ile sevgililere ilham veriyor.

Minimalist tasarımı ve ölçülü zarafetine dayalı cazibesini koruyarak yeniden yorumlanan Portofino serisi, özgün çekiciliği ve tarzından ödün vermeyen mütevazi duruşuyla saat tutkunlarını bir kez daha kendisine hayran bırakmayı başardı. Bir Portofino saati, ister kadın ister erkek modeli olsun, gece gündüz sofistikelik ve incelikle ışıldarken aşkını ifade etmek isteyenlere ilham veriyor.

Portofino Automatic : 34 milimetre çaplarıyla IWC’nin portföyündeki en küçük modeller arasında yer alan yeni tasarımlar 18 karat 5N altın ya da paslanmaz çelik kasalarında gümüş kaplama, mavi ya da yeşil kadranlar barındırıyor; ayrıca her birinin kasası ya da kadranı pırlantalarla süslü. Bu saatler sevgililer gününde çok özel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Portofino Automatic Moonphase : Güncellenen Portofino’nun erkek serisindeki en heyecan verici modellerden biri 40 mm çapındaki kasada ilk kez ay evresi komplikasyonuna yer veren Portofino Automatic Moon Phase olması kaçınılmaz. Sevdiğinizi özel ve farklı hissettirebilmeniz için mükemmel bir hediye alternatifi olacak…