IWC Schaffhausen Keşif Gezisini Kutluyor

IWC Schaffhausen ve Boultbee Uçuş Akademisi, Aviation Adventures Ltd ile işbirliğiyle gerçekleştirecekleri “Silver Spitfire – The Longest Flight” keşif gezisinin Goodwood’da resmi olarak başlamasını kutladı. Özenle restore edilen Spitfire uçağı dünyanın çevresini dolaşacağı benzersiz yolculuğuna 400’ü aşkın konuğun alkışları arasında başladı. IWC, projeyi ana ortak ve resmi zaman tutucu olarak destekliyor.

IWC, Pazar akşamı iki pilot ve Goodwood House’daki uçuş ekibinin hazır bulunduğu özel bir akşam yemeği düzenledi. Bugün de yaklaşık 400 konuk Goodwood Estate’deki büyük veda partisinde bir araya geldi. Canlı müzik, uçuş gösterisi ve pek çok ilginç etkinlik partinin eğlenceli atmosferine katkıda bulundu. Konuklar arasında her ikisi de IWC marka elçisi olan İngiliz oyuncu Rosamund Pike ve eski Formula One™ yıldızı David Coulthard, İngiliz oyuncular Taron Egerton ve Finn Cole’un yanı sıra TV ve radyo sunucusu Dermot O’Leary vardı. İki İngiliz pilot dünya turu esnasında 43 bin kilometreden fazla mesafe kat edecek ve 30 ülkeyi ziyaret edecek.

Rota önce onları İzlanda’ya götürecek ve buradan Kanada ve ABD’ye geçecekler. Yolculuğun başından sonuna dek görevin tamamlanması için aşağı yukarı 100 uçuş bölümünün tamamlanması gerekiyor. Pilotlar Boultbee Brooks ve Matt Jones farklı zaman dilimlerini aşacakları yolculukları sırasında Watch Timezoner Spitfire Edition “The Longest Flight” ( Ref. IW395501) saati takacak. Projenin resmi saati olan Watch Timezoner Spitfire Edition “The Longest Flight” sadece bezeli döndürerek arzu edilen yere göre farklı bir zaman diliminin ayarlanmasına olanak veriyor.