İtalyan Yazının Esintisi Zamansız Kokular

En taze çiçeklerin ihtişamından ilham alan Acqua di Parma, Rosa Nobile, Peonia Nobile ve Magnolia Nobile, İtalyan yazının esintisini teninizle buluşturacak.

Lüks İtalyan parfüm markası Acqua di Parma’nın büyüleyici kokuları Rosa Nobile, Peonia Nobile ve Magnolia Nobile sevginin zamansızlığını floral notalarla teninizde bırakıyor. Vücudun ısısıyla birleşerek arkanızda daha yoğun ve gizemli bir iz bırakmayı vaadeden bu kokular güzelliğinizin sırrı olacak. İpeksi ve ışıltılı yapılarıyla teninize canlılık ve parlaklık kazandıracak.

Rose Nobile Tomurcuk gülün sihirli dokunuşlarla açması ile gizeminden hiçbir şey kaybetmeden feminenliği doruklarda yaşayan zarif kadınlara ithaf niteliğinde bir parfüm sunuyor. Parlak bir ışıltıya sahip vücut yağı, ipeksi dokusuyla vücuda canlılık kazandırıyor. Kokunun doruğa çıktığı Mayıs ve Haziran aylarındaki en elverişli dönemde güneş yükselmeden önce çiğle ıslanan tomurcuklar elle nazikçe toplanıyor. Notları zengin ve şaşırtıcı nüanslarla yumuşak duygular gibi akıyor.

Peonia Nobile İsminin ilhamını Zeus’u iyileştiren çiçeğin kökünden alan Peonia Nobile kokusu, yoğun enerjisi ve asil duruşu ile sofistike kadınsılığı ortaya çıkarıyor. Şakayıkların görkemli notaları güneşli sardunyayla, yumuşak, zarif Türk gülüyle ve taze frezya ile zenginleşiyor. Duygularının tadını çıkaran, hayallerinin peşinden koşan, deneyimlemekten korkmayan bir kadını tasvir ediyor.

Magnolia Nobile Etkisini kısa ömürlü ama güçlü manolyalardan alan parfümün çiçeksi özünün altında hafif ve unutulmaz bergamot, sandal ağacı, vanilya notaları yer alıyor. Natural bitişiyle miskin gizemli ve çekici gücünü zarif şekilde vurguluyor. Özgür ve özgün kadınların arkasında bırakacağı güçlü ve baştan çıkarıcı bir imza niteliğinde.