Hylas Yachts’ın Yeni Göz Bebeği H60

Hylas Yachts yeni H60 modeliyle pazarda çıtayı yükseltiyor

Geçen şubat ayında Miami Boat Show’da tanıtılan Hylas Yachts tasarımı Hylas H60 model yat, en son teknoloji geliştirilmiş performans sistemiyle ve sofistike dizaynı ile dikkat çekiyor. Yatın yeni modeli gövde tasarımı ve yelken sistemi sayesinde günlük seyir mesafelerini keyifli anlara dönüştürmeye hazırlanıyor. Şimdiye kadar 520’den fazla tekneyi piyasaya süren Hylas Yachts, bu yeni modeliyle 40 yıllık tarihinde en gelişmiş özelliklere sahip yatın H60 model olduğunu söylüyor.

Özel dokunmatik ekranlar aracılığıyla iç sistem kontrollerini kolaylaştıran tasarım

Hylas Yachts CEO’su Andy Huang,” En son yatımızın ilk fotoğraf çekiminden görüntüleri paylaşmaktan heyecan duyuyoruz “diyor.

Yüksek verimli Volvo D3 motoru sayesinde yakıt ve güç sistemlerinde kesintisiz izleme ve kontrol seviyesine ulaştırıyor.

Yeni Hylas’ı yeni bir seviyeye taşıyan iç tasarımının detayları süperyat dünyasında zarif tasarımlarıyla tanınan Milan merkezli Hot Lab firmasına ait. Klasik çizgiler ve enfes şık tasarımıyla seyir denizcilerin taleplerini memnuniyetle karşılıyor.

Hot Lab’ın ortağı ve baş tasarımcısı Enrico Lumini, “İnanılmaz derecede yumuşak bir şekilde bir araya gelen tüm malzemeler ve detaylar, saf bir şekilde yelkenlinin iç mekanının geleneksel hissini çağdaş ve huzur verici bir şekilde koruyor” diyor.