Hemington’dan Kışın Soğuk Günlerine Özel Saf Kaşmir Koleksiyonu

Dünyanın en özel coğrafyalarından, özenle seçilen saf elyaflarla koleksiyonlarına hayat veren smart casual erkek giyim markası Hemington,  saf kaşmir  koleksiyonu ile mükemmeliği arayan erkeklere doğallığı, canlılığı ve yumuşaklığı sunuyor.

Himalayalar’ın en yüksek noktalarında, farklı bir iklimde yaşayan özel keçilerden elde edilen yünlerle örülen Hemington saf kaşmir koleksiyonu, birçok kültürün izlerini taşıyor. Keşmir keçilerinin anavatnı Himalayalar’dan elde edilen birinci sınıf kaşmir elyafı İtalya’nın köklü tesislerinde modern tekniklerle işlenerek dünyanın en özel kaşmir ipliği üretiliyor. Sonrasında ise bu çok değerli iplik Hemington tesislerinde uzmanlıkla örülerek muhteşem dokuya sahip saf kaşmir ürünlere dönüşüyor.

Kendisi için en iyiyi isteyen erkekler için üretilen Hemington saf kaşmir koleksiyonu, özel renk ve desen seçenekleri sunuyor. Yaşayan bir  elyaf olma özelliği sayesinde kaşmir, hem çok hafif hem de insan vücuduna çok iyi adapte olduğu için her mevsim giyinilme özelliği ile dikkat çekiyor.

Hemington’dan İzmir’e yeni mağaza

Doğallık ve yalınlığı maskülen çizgilerle birleştiren smart casual erkek giyim markası Hemington, İzmir mağazasını müşterileriyle buluşturdu. buluşturacak. İzmir Hilltown AVM’de hizmet vermeye başlayan Hemington, stil sahibi erkeklere keyifli alışveriş deneyimi vadediyor.

Hemington koleksiyonları, Akmerkez AVM, Akasya AVM, Bağdat Caddesi Suadiye, Nişantaşı City’s AVM, Mall of İstanbul AVM, Ataköy A Plus AVM, Ankara Armada AVM, Bursa Korupark AVM, İzmir Hilltown AVM, konsept mağazalar ve www.hemington.com.tr sitesinde müşterileriyle buluşuyor.