Hemington ile Sezona Merhaba

 

Sezonu Köklere Dönüş temasıyla karşılayan Hemington, erkekleri triko örgüsünün doğduğu İskoçya ve adalarına götürüyor. Bölgenin yüzlerce yıllık mirasını desenlerinde yer veren marka, böylece gerçeklik, doğallık ve yalınlığı maskülen çizgilerle birleştiriyor. Tüm koleksiyonlarında yalnızca extra fine merino yünü, Himalaya kaşmiri, özel ipek ve superfine pamuk iplikler kullanan Hemington‘un premium alışveriş merkezlerinde bulunan konsept mağazalarından ve hemington.com.tr üzerinden ulaşılabilen 2018-2019 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda adeta nefes alan parçalarla tanıştırıyor bizleri.

Triko kruvaze ceketler, özel detaylara sahip kadife pantolonlar, superfine kumaştan üretilen zarif non-iron business gömlekler, triko loungewear pantolonlar, flanel spor gömlekler ve süet detaylarla zenginleştirilen trikolar koleksiyonunun öne çıkan parçaları arasında. Seyahat severler için özel üretilen, dış hava koşullarına bağlı olarak vücut ısısını dengeleyen ve kırışmayan “traveler” seri IQ trikolar ise her kış olduğu gibi bu sezon da markanın fonksiyonel giyim grubunun temelini oluşturuyor. Smart casual stile farklı bir yorum getiren triko ceketler, hafif ve fit kalıplarının yanı sıra birçok kombin alternatifleriyle koleksiyonun anahtar parçası olarak yerini alıyor.

Hemington, bu kış ilk defa dış giyim kategorisiyle tarz sahibi erkeklerin kombinlerini de zenginleştirecek. Birinci sınıf saf kaşmir ve yünden üretilen dış giyim koleksiyonunda su itici özelliğe sahip ve soğuk geçirmeyen triko spor montlar, çift renkli triko kabanlar, kaz tüyü montlar, palto ve saf kaşmir kalın hırkalar yer alıyor.

Ve bir koleksiyonun olmazsa olmazı renkler… Hemington koleksiyonu üç ana renk temasında şekilleniyor. Koyu deniz mavisinden gece mavisine kadar geniş bir seçkide mavi tonları ile elegant yakut kırmızı, bordo ve boz kahverengi tonları; siyah-gri ve gümüş grilerin petrol tonları ve sarı kombinasyonları; kahverengi ve camel renkleri ile İskoçya’nın doğal manzaralarını yansıtan natürel yeşil tonları ve koyu turuncu toprak tonları.