Hem Bedeninize Hem Ruhunuza

Ege’nin zenginliğini her anlamda iliklerinize kadar hissedeceğiniz Ayvalık’ta, ruhunuzu ve bedeninizi Murat Reis Ayvalık’ın D-Spa’sı ile yenileyebilirsiniz. Ayrıcalıklı bir wellness deneyimi yaşatan ve spa severlerin vazgeçilmez adresi olan Murat Reis Ayvalık D-Spa, çok özel destinasyonuyla misafirlerine dört mevsim hizmet sunuyor.

D-Spa’nın uzman terapistleri tarafından gerçekleştirilen masajlar, bakımlar ve özel spa terapileri, bedeninizi ve ruhunuzu dinlendiriyor. D-Spa’ya geldiğinizde çikolata aromalı sıcak yağ ile hafif baskı uygulanarak gerçekleştirilen Sıcak Çikolata Yağı Masajı, yağ kullanılmadan Uzak Doğu masajlarından thai ve shiatsu tekniklerinin kombine edilerek uygulandığı Asya Nirvana Masajı, vücudunuzdaki enerji noktalarına yapılan etkili baskılar, yumuşak dokunuşlar ve gerdirme hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derine etki eden Bali Masajı ve tatiliniz süresince deniz ve güneşten etkilenen cildinizin yenilenmesi için uygulanan Güneş Sonrası Cilt Bakımı ile dinlenip rahatlayabilirsiniz.

Murat Reis Ayvalık, özenle tasarlanan spa merkezi, ileri teknoloji ekipmanları, tam donanımlı ve deniz manzaralı fitness alanının yanı sıra sauna ve buhar odaları, Türk Hamamı, üç adet bakım ve terapi odasında doğal ürünler eşliğinde hizmet veriyor.